Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

salon sprzedaży Huawei

Pierwszy salon sprzedaży Huawei w Polsce już wkrótce

To już postanowione! Huawei wkracza do Polski z salonami sprzedaży, a pierwszy salon sprzedaży Huawei będzie się mieścił w Warszawie. Jego otwarcie zaplanowano jeszcze na jesień tego roku. Trudno się dziwić, w 2017 roku przychody Huawei z polskiego oddziału, wyniosły 400 mln. euro! Na ten moment Polska pod względem wartości sprzedaży producenta znajduje się na 5 miejscu. Jest zatem zupełnie logiczne, że Huawei chce otworzyć u nas salony sprzedaży. A co to dla oznacza?

Salon sprzedaży Huawei – rekrutacja

Po pierwsze dla tych, co szukają pracy mamy ważną informację. Do samego sklepu, potrzebnych będzie ponad 50 osób. Rekrutacja zacznie się 5 października, więc warto się nią trzymać rękę na pulsie. Poza tym, firma planuje zatrudnić prawie drugie tyle osób na inne stanowiska. Proces rekrutacyjny prowadzony będzie w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Lublinie, Radomiu, Rzeszowie, Toruniu, Bydgoszczy, Szczecinie i Białymstoku.

Abonament bez telefonu? Ranking najlepszych ofert

A oto na jakie stanowiska potrzebni będą fachowcy:

  • Promotor Marki,
  • Specjalista ds. części zamiennych,
  • Specjalista ds. Promocji Marki
  • Service Network Manager,
  • Kierownik Obszaru Serwisowego w Salonie Firmowym,
  • Serwisant telefonów,
  • Merchandiser

Sklep Huawei dla jednych stanie się miejsce pracy, a dla innych (zdecydowanej większości) miejscem, w którym będzie można obejrzeć i dotknąć różnorakie sprzęty Huawei’a. Ile takich punktów powstanie? Jeszcze nie wiadomo. Zapewne jednak na jednym się nie skończy. Taką przynajmniej mamy nadzieję 😉

Rodzinny Abonament – zestawienie ofert abonamentowych

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *