Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

huawei mate 20

Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro będzie drogi…

Już bardzo niedługo odbędzie się premiera Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro. Wielu wyczekuje dnia, kiedy te smartfony trafią do sprzedaży. Tyle się już o nich naczytaliśmy, że bardzo chcielibyśmy wreszcie zobaczyć, dotknąć, może nawet kupić takiego flagowca. Powstaje tylko pytanie ile będzie kosztował? Jak donoszą przecieki będzie naprawdę drogi. To sprawia, że nieuniknione wydaje się kolejne pytanie: czy warto będzie go kupić?

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Huawei Mate 20 i 20 Pro – ceny

Na ten moment nie znamy pewnej ceny obu wyczekiwanych urządzeń, ale z pewnych przecieków dowiedzieliśmy się jakie ceny zaproponowano dystrybutorom sprzętu. Dla klientów ceny będą o 50 do 100 USD wyższe. Kwoty w przecieku podane zostały we frankach szwajcarskich.

Zobacz też: Ranking tanich abonamentów rodzinnych

Zgodnie z tymi informacjami tańszy Huawei Mate 20 ma kosztować (w dystrybucji) 799 franków, czyli około 805 USD. Dla nas oznacza to koszt w przedziale 850 – 900 USD. W przeliczeniu na złotówki dostajemy 3189 zł – 3376 zł. Tyle może kosztować wersja z 4 GB RAM i 128 GB pamięci na dane.

A co z droższym modelem Mate 20 Pro? Tutaj mowa już o 999 frankach dla sprzedawcy, a dla klientów nawet 1100 USD. W przeliczeniu na nasze, daje to około 4126 zł. Ponieważ jednak ceny o jakich tu mowa dotyczą rynku francuskiego, nasze niestety mogą być wyższe… Bardzo możliwe, że za najdroższą wersję Huawei’a zapłacimy koło 4,5 tys. zł, a może nawet więcej. Oby jednak tak się nie stało…

No i teraz kluczowa sprawa: czy warto będzie wydać tyle na flagowego Mate 20 Pro? Co Wy o tym myślicie?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *