Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

NAU Mobile

NAU Mobile – nowy operator wirtualny

Właśnie grono operatorów wirtualnych poszerzyło się o kolejnego – NAU Mobile. Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa oferuje już nie tylko ubezpieczenia, ale także usługi telekomunikacyjne w oparciu o infrastrukturę sieci Plus. Co ciekawego ma do zaproponowania NAU Mobile? Przyjrzyjmy się jego ofercie.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

NAU Mobile – oferta

Zacznijmy od tego, że póki co, oferta nowego operatora jest dość skromna i prosta. Do wyboru mamy 3 plany taryfowe i jeden internetowy. Z usług telefonicznych możemy korzystać w ramach trzech kolorowych abonamentów: zielonego, niebieskiego i różowego. Co zawierają?

Zobacz też: Najtańszy abonament porównanie ofert

Plan Zielony:

  • Nielimitowane minuty na komórki (w kraju),
  • Nielimitowane SMS-y,
  • 3 GB internetu.

Za połączenia na numery stacjonarne zapłacimy 0,19 zł/min., a za MMS-a 0,29 zł. Plan Zielony kosztuje miesięcznie jedynie 16,60 zł.

Plan Niebieski:

  • Nielimitowane minuty na komórki i stacjonarne,
  • Nielimitowane SMS-y i MMS-y,
  • 10 GB internetu.

Za ten abonament będziemy płacić miesięcznie 19,80 zł.

Plan Różowy:

  • Nielimitowane minuty na komórki i stacjonarne,
  • Nielimitowane SMS-y i MMS-y,
  • 20 GB internetu.

Zobacz też: Abonament rodzinny porównanie ofert

Cena tego planu to 24,50 zł za miesiąc. Zarówno ta, jak i niebieska taryfa dają możliwość aktywacji roamingu międzynarodowego. W ramach roamingu UE mamy rozmowy, SMS-y i MMS-y tak, jak w kraju, a na transfer danych dostajemy część naszego pakietu internetowego.

NAU Mobile taryfy

Podane ceny abonamentów obowiązują tych, którzy wyrażą zgody marketingowe i zgodę na e-komunikację (10 zł rabatu za każdą).

Żeby korzystać z którejkolwiek kolorowej taryfy, musimy podpisać umowę na 12 miesięcy. W każdej z nich po wykorzystaniu pakietu, internet zwalnia do 32 kb/s. Możemy jednak dokupić dodatkowe GB. Poniżej tabelka, prezentujące jakie i w jakich cenach.

NAU Mobile pakiety

Jeśli szczególnie zależy Wam na internecie, dostępny jest też plan Giga Internet. Jego cena to 34,90 zł miesięcznie (po uwzględnieniu ulg). W tej kwocie otrzymujecie pakiet podstawowy 100 GB i dodatkowe 200 GB do wykorzystania w nocy (godziny od 1:00 do 8:00). Po wykorzystaniu pakietu także szybkość transferu spadnie do 32 kb/s. Co ważne, żeby korzystać z pakietu nocnego, nie można dopuścić do wyzerowania pakietu podstawowego.

Żeby skorzystać z oferty nowego operatora wystarczy wejść na stronę NAU Mobile i wypełnić formularz kontaktowy.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *