Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

G7 ThinQ

Kup LG G7 ThinQ, a dostaniesz ekstra 300 zł

LG rozpoczęło ciekawą promocję. Choć na językach są ostatnio głównie nowe iPhone’y, to inni producenci wcale nie zamierzają zawieszać swoich działań promocyjnych. Jednym z takich całkiem sensownych posunięć jest akcja rozpoczęta właśnie przez LG. Trochę na wzór Samsunga. Jeśli kupicie LG G7 ThinQ lub LG Q7, dostaniecie ekstra 300 lub 150 zł do wypłacenia Blikiem.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

LG G7 ThinQ i LG Q7 – jak dostać gotówkę?

Po pierwsze, żeby dostać pieniądze od LG, trzeba jeden z wymienionych wyżej modeli kupić w Orange, Play lub w Plusie. Po drugie promocja będzie trwała tylko do 31 października, więc macie miesiąc, żeby przemyśleć całą sprawę. A teraz co konkretnie trzeba zrobić, żeby móc wypłacić gotówkę?

Zobacz gdzie najtańszy internet domowy i abonament rodzinny.

  • Kup LG G7 ThinQ lub LG Q7 w Orange, Plusie lub Play.
  • Zarejestruj swój nowy smartfon na stronie: strefalg. Będzie Ci do tego potrzebny numer IMEI urządzenia i dowód zakupu, czyli paragon lub faktura.
  • Otrzymasz 2 SMS-y, jeden z czekiem (10-cyfrowy kod), drugi z numerem PIN. Z nimi możesz wypłacić gotówkę z bankomatu.

Jakie bankomaty wchodzą w grę? Zdecydowana większość. Będą to bankomaty Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, Bank Millenium, PKO PB, PKO SA, BGŻ BNP Paribas, a także bankomaty sieci Euronet, Planet Cash i BPS.

lg g7 thinq

Dyrektor sprzedaży w dziale MOBILE COMMUNICATIONS, LG ELECTRONICS POLSKA, Tomasz Gierczak tak komentuje całą akcję: “Najważniejsze dla LG jest, aby odpowiednio wysoka jakość smartfonów była przystępna cenowo dla naszych Klientów, stąd promocja z BLIKIEM, który daje możliwość szybkiego zwrotu gotówki i satysfakcję Klientów“.

Sprawdź też: sieci komórkowe w Polsce i oferty bez telefonu.

Oprócz samego zwrotu 300 lub 150 zł, otrzymacie też roczną gwarancję na ekran (o wartości 529 zł dla modelu G7 ThinQ i 450 zł dla Q7).

Podsumowując, jest to naprawdę fajna okazja. Specyfikacja smartfonu prezentuje się naprawdę dobrze. Nie trzeba więc wydawać bajońskich sum, żeby mieć naprawdę dobry telefon. A jeśli można go mieć jeszcze taniej, to czemu nie? A co wy o tym myślicie? Lepiej się szarpnąć na Samsunga albo iPhone’a, czy może jednak taki LG G7 ThinQ już w pełni wystarczy?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *