Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Huawei P20 w kolorze Twilight

Huawei P20 w kolorze Twilight, który cieszy oko

Huawei P20 Pro dostał od producenta wszystko co najlepsze. Jako jedyny z serii P20 dostał też obudowę w bardzo ładnym dwukolorowym wariancie. Z pewnością ucieszyło to wszystkich, którzy zamierzali kupić tę najdroższą wersję, jednak cała rzesza chcąca kupić tańszego i nieco uboższego Huawei’a P20 mogła się poczuć nieco rozczarowana… Ten model nie był do tej pory dostępny w takiej wersji kolorystycznej. Na szczęście dla nich producent postanowił naprawić swój błąd i Huawei P20 w kolorze Twilight dołączy do reszty jednokolorowej rodziny.

Porównanie ofert

Huawei P20 w kolorze Twilight

Dyrektor zarządzający Huawei DBG Polska, Jeff Zhang skomentował tę decyzję w ten sposób:

Kolor Twilight, dostępny dotąd tylko w modelu P20 Pro, bardzo przypadł do gustu polskim konsumentom, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o tę wersję kolorystyczną dla modelu P20″. 

Może zastanawiacie się ile trzeba będzie dopłacić za nowy kolor? Otóż nic. Urządzenie będzie dostępne w standardowej, rekomendowanej cenie detalicznej, czyli 2299 zł (za wersję z 64 GB pamięci).

Zaznaczamy też, że to właśnie ten model, nie wersja PRO, dostanie Androida Pie w pierwszej kolejności. Poza niewątpliwymi atutami samego smartfonu, takie dodatki bardzo cieszą.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *