Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Huawei komentuje

Huawei komentuje nowości w iPhone’ach śmiechem…

Samsung w swoich reklamach nabija się z iPhone’ów już od jakiegoś czasu. Ale teraz do loży szyderców dołączył także Huawei. Huawei komentuje nowości w iPhone’ach śmiechem. I chociaż ma nieco racji, muszę przyznać, że zaczynam czuć pewien niesmak. Czy wkraczamy w etap reklamowania swoich produktów ośmieszając groźną konkurencję? Serio?

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Huawei komentuje iPhone’y

Całe naśmiewanie z nowych iPhone’ów ma miejsce na facebook’u. To właśnie tam, Huawei zamieścił filmiki, które w starych i dobrze znanych gierkach (jak Mario Bross) pokazują, że to, co u Apple jest nowością, Huawei ma już od lat. Czy ma rację? Ma. Bez dwóch zdań. Faktycznie żadna to nowość podwójny aparat, szybkie ładowanie, Dual SIM czy aparat 12 MP. Ale prawda jest też taka, że większość producentów smartfonów z Androidem już od dawna oferuje w swoich urządzeniach podobne “nowości”, nie tylko Huawei…

Porównanie ofert

Poza tym, jakaś taka małość wychodzi, kiedy reklamę opiera się na ośmieszaniu konkurencji, nie uważacie? Taki trochę brak klasy. Co innego, gdyby autorem filmików był fan Huawei’a. Niestety opublikowanie materiału przez samego producenta, pokazuje jedynie, że traktuje Apple jako groźnego rywala. Czy inaczej zadałby sobie trud i stracił czas na coś takiego? Nie sądzę…

No i czy ktoś z Was tego nie wiedział? Czy ktoś nie miał świadomości, że podwójny aparat albo Dual SIM od dawna można mieć w smartfonie z Androidem? Żadna to nowość, ani skrywana tajemnica. Dlatego, choć lubię produkty Huawei, za te filmiki firma ma u mnie minus.

A co Wy myślicie o takim reklamowaniu swoich produktów? Podoba Wam się to? Chcielibyście oglądać reklamy z rodzaju “zobaczcie co ja mam takiego, czego on nie ma”? No i czy to naprawdę zniechęciłoby kogoś do zakupu iPhone?

Abonamenty dla rodziny – najtańsze oferty

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *