Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

VoLTE w Play

Jest już VoLTE w Play – w końcu…

Play wprowadził wreszcie technologię VoLTE. Chociaż WiFi Calling uruchomili jako pierwsi, to jednak z tą usługa wystartowali daleko po konkurencji. Co gorsza, VoLTE będzie póki co dostępne tylko dla właścicieli iPhone’ów. Przeczytajcie o tym jak skonfigurować VoLTE w Play.

Ranking ofert

VoLTE w Play – jak skonfigurować?

W zasadzie nikt nie powinien mieć z tym problemu. Na ekranie automatycznie pojawi się komunikat o zmianach ustawień. Jeśli go wyłączymy, za jakiś czas pojawi się ponownie. A jeśli i wtedy nie będziemy mieli czasu się zająć tematem, możemy sami wejść w Ustawienia i tam włączyć usługę. Dotyczy to wersji ustawień 32.1, która obsługuje VoLTE. Ci, którzy ja mają mogą się cieszyć 🙂

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Dlaczego w ogóle zainteresować się tym sposobem komunikacji? Ponieważ dzięki VoLTE zyskujemy lepszą jakość dźwięku i skraca się czas nawiązywania połączenia. Życzymy więc jak najszybciej klientom Play, którzy korzystają ze smartfonów z Androidem, żeby również mieli dostęp do tej usługi. Podobno prace już trwają. Zobaczymy na jaki okres oczekiwania się to przełoży.

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *