Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

WiFi Calling

iPhone 5S też może korzystać z WiFi Calling w Orange!

Orange podaje, że wśród jego klientów 100 tys. osób jest właścicielami iPhone’a 5S. Czy ktoś z Was też posiada ten model? Jeśli tak, ucieszy Was wiadomość, że pojawiła się aktualizacja, dzięki której Wy też będziecie mogli włączyć usługę WiFi Calling. Jak z niej skorzystać?

WiFi Calling z iOS 11.3

Trzeba zaktualizować oprogramowanie w Apple iPhone 5S. Na wyświetlaczu powinna pojawić się informacja o dostępnej aktualizacji. Kiedy pobierzecie aktualizację, razem z nią otworzy się przed Wami możliwość korzystania z WiFi Calling. Ale operator uprzedza, że oczekiwanie na pojawienie się aktualizacji może trochę potrwać. Będzie tak dlatego, że aktualizacja jest wprowadzana na całym świecie, dla wszystkich użytkowników i dlatego musi być udostępniana stopniowo. Mimo to, na pewno każdy się jej doczeka. Samo pobranie aktualizacji to już kwestia kilku chwil, więc pójdzie szybko i sprawnie.

A co w ogóle myślicie o tej usłudze? Ilu z Was miało okazję z niej korzystać i jak oceniacie jakość połączeń przy wykorzystaniu WiFi? Chętnie poznamy Wasze opinie, więc piszcie.

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *