Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Tidal Premium za darmo przez 6 miesięcy dla wszystkich

Tidal Premium za darmo przez 6 miesięcy dla wszystkich

Tidal, czyli jeden z głównych rywali Spotify, przygotował specjalną promocję z okazji festiwalu Made In America. Dzięki niej przez pół roku będziemy mogli korzystać bez płacenia z wersji bez reklam tego serwisu streamującego muzykę. Tidal Premium za darmo przez 6 miesięcy jest jednak tylko dla nowych kont. Aby skorzystać z Tidal Premium za darmo, należy zalogować się przez tę stronę, podać dane karty kredytowej i gotowe. W każdej chwili możemy zrezygnować z tego okresu próbnego bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Normalnie konto premium kosztuje 19.99 zł za miesiąc. W serwisie Tidal znajdziemy 55 milionów utworów, setki tysięcy materiałów wideo, gotowe playlisty przygotowane przez ekspertów i wiele więcej. Tidal Premium pozwala między innymi na pobieranie muzyki offline.

Serwis ten często jest dodawany jako dodatkowa usługa przy okazji wielu abonamentów. Warto jednak pamiętać, że Tidal ma problemy, także natury prawnej (zawyżanie liczny użytkowników, sztuczne podbijanie statystyk wybranych wykonawców).

Skorzystacie z pół roku muzyki w wysokiej jakości za darmo? A może korzystacie już innego serwisu?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *