Mobilny Ranking » Promocja Spotify Premium: 3 miesiące za 99 groszy
Promocje

Promocja Spotify Premium: 3 miesiące za 99 groszy

promocja spotify premium

Promocja Spotify Premium: 3 miesiące za 99 groszy

Promocja Spotify Premium – pochodzący ze Szwecji serwis stramujący muzykę, popularny Spotify, ponownie aktywuje promocję na trzymiesięczną subskrypcję.

Promocja Spotify Premium to trzy miesiące płacenia 99 groszy miesięcznie. Niestety nie jest ona dostępna dla tych którzy mają, lub w przeszłości mieli już konto premium na Spotify. Aczkolwiek dla każdego, kto od niedawna korzysta z tego serwisu lub chce sprawdzić, czy warto przenieść się na konto premium bez reklam, jest to opcja warta sprawdzenia – w końcu niecałe trzy złote można poświęcić w imię słuchania bez problemów swojej muzyki.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Zobacz gdzie najtańszy internet domowy i abonament bez telefonu.

Ale ostrzegam, jak przejdziesz na Spotify Premium, będzie Ci ciężko zrezygnować. Sam skusiłem się na taką promocję ostatnim razem (było to w grudniu ubiegłego roku) i teraz nie mam zamiaru rezygnować konta premium.

Promocja Spotify kończy się po 3 miesiącach, potem subskrypcja wynosi 19,99 zł miesięcznie. W każdej chwili możemy jednak z niej zrezygnować. Warunki promocji możesz sprawdzić: www.spotify.com/pl/legal/intro-offer-terms-and-conditions/.

Pod tym linkiem znajduje się strona promocji: Promocja Spotify Premium

Sprawdź też sieci komórkowe i najtańszy abonament rodzinny.

Promocja Spotify Premium: 3 miesiące za 99 groszy
4.1 (82%) 20 votes

728x90