Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

T-mobile, telefon

T-mobile – 6 miesięcy na decyzję

Czy zdarzyło Ci się, że zmieniłeś operatora, a zaraz potem żałowałeś swojej decyzji? Jeśli tak, to może pocieszy Cię fakt, że nie Ty jeden doświadczyłeś podobnego zawodu. A potrafi on być bolesny zwłaszcza, jeśli związałeś się z nowym operatorem na całe, długie, smutne 2 lata… Tak, takie błędy zdarzają się nam wszystkim. Ale mamy coś, co być może ucieszy Cię bardziej niż wirtualne “poklepanie po ramieniu”.  T-mobile wprowadził nowe, naszym zdaniem naprawdę dobre rozwiązanie, które pomoże zapobiegać gorzkim żalom. Na czym polega ta świetna oferta?

Zobacz też: Jaki internet domowy najlepszy?

T-Mobile, 6 miesięcy na próbę

Jeśli tym razem postanowisz wybrać T-mobile, masz całe 6 miesięcy, żeby przekonać się czy jakość ich usług naprawdę Cię satysfakcjonuje. Gdybyś stwierdził, że to nie jest to, czego szukałeś, możesz nie tylko bez żadnych konsekwencji rozwiązać umowę, ale także otrzymać zwrot abonamentu. Brzmi ciekawie? Ta piękna możliwość otwiera się przed tymi, którzy zdecydują się na taryfę T-Mobile – BEZ LIMITU (zobacz jak ta oferta wypada w naszych porównaniach). Miesięcznie jest to koszt 50 zł, więc maksymalny zwrot jakiego możemy oczekiwać od operatora to 300 zł. Jest też dobra nowina dla fanów prepaidów. Oni również mogą przez 6 miesięcy testować T- Mobile jeśli wybiorą opcję Neverending (czyli nielimitowane połączenia, sms – y i 10GB internetu na każde 30 dni). Miesięczny koszt to 25 zł, więc maksymalny zwrot wyniesie 150 zł.

Zobacz też: Najtańszy Abonament bez telefonu?

Czy takie posunięcie ze strony, jakby nie patrzyć jednego z większych rynkowych graczy, otworzy nową erę dla klientów? Z naszego punktu widzenia na pewno byłoby to bardzo pożądane. Miejmy więc nadzieję, że T-Mobile otworzył właśnie drzwi, w które pójdą za nim następni operatorzy. O ileż łatwiej przebiegałoby podejmowanie decyzji o tym, z jakim operatorem się związać!

Jeśli sam właśnie stoisz przed wyborem nowego operatora, wiedz, że z oferty T-Mobile można korzystać już od 09 marca. Jesteśmy bardzo ciekawi wrażeń pierwszych testerów, więc jeśli będziesz jednym z nich, koniecznie podziel się swoją opinią o całym przedsięwzięciu. Tymczasem punkt dla T-Mobile za świetny pomysł na przyciągnięcie klientów przez prawdziwie prokonsumenckie posunięcie!

Zobacz też: Abonament rodzinny – gdzie najtaniej?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *