Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

światłowód z Orange

Światłowód z Orange bez lojalki

Jeśli wynajmujecie od kogoś mieszkanie, pewnie dobrze znacie problem z kwestią internetu. Właściciel ma już podpisaną umowę z jakimś dostawcą, niespecjalnie chce z niej rezygnować. Może chciałbyś mieć światłowód? Może potrzebujesz szybkiego stabilnego internetu, a tu niestety jest, co jest. Można oczywiście zaproponować, że po wygaśnięciu umowy właściciela,  jesteś gotowy wybrać sobie innego operatora i podpisać z nim umowę na siebie. Ale… 2 lata. Kto wie czy za pół roku nie będziesz zmuszony się przeprowadzić? I właśnie przy takich dylematach dobrym rozwiązaniem może się okazać światłowód z Orange bez lojalki. Jak to dokładnie wygląda?

Światłowód z Orange bez lojalki

Oferta pomarańczowego operatora wygląda naprawdę interesująco. Po pierwsze nie ma opłaty za aktywację. Po drugie, można zrezygnować z umowy w każdej chwili bez żadnych konsekwencji finansowych. Obowiązuje jedynie standardowy miesięczny okres wypowiedzenia. Po trzecie do wyboru mamy 3 prędkości.

  • prędkość pobierania do 100 Mb/s (wysyłanie do 10 Mb/s) za 59,99 zł
  • prędkość pobierania do 300 Mb/s (wysyłanie do 30 Mb/s) za 69,99 zł
  • prędkość pobierania do 1 Gb/s (wysyłanie do 100 Mb/s) za 89,99 zł

Co ważne, operator podkreśla, że w budynkach typu zabudowy jednorodzinnej obowiązuje dla Światłowodu dopłata 14,99 zł miesięcznie. To akurat minus oferty. Jednak dla osób, które zmieniają miejsce zamieszkania lub wynajmują je od kogoś, oferta Orange może być naprawdę bardzo korzystna, właśnie ze względu na brak 2 letniego zobowiązania.

A co Wy myślicie o takiej promocji?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *