Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

SMS z komputera

SMS z komputera i inne nowości w Wiadomościach na Androida

Wiadomości na Androida doczekały się ostatnio wielu dodatkowych funkcji, poznaliście już je wszystkie? Jedną z nich jest SMS z komputera. Niedługo będzie można wysyłać wiadomości nie odrywając się od komputera, co oznacza dużą wygodę. Ale to nie wszystko, co zyskały Wiadomości na Androida, zobaczcie co jeszcze dodano do aplikacji.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

SMS z komputera i inne nowości

Funkcja wysyłania SMS-ów z poziomu komputera (i inne funkcje, o jakich niżej) już niedługo zostanie udostępniona razem z aktualizacją użytkownikom z Polski. Żeby z niej skorzystać trzeba wejść w USTAWIENIA, potem kliknąć w zakładkę Messeges for Web i zeskanować właściwy kod QR. I to wszystko! Kiedy to zrobicie będziecie mogli odbierać i wysyłać SMS-y na swoim komputerze.

Zestawienie

Kolejna nowość to funkcja wyszukiwania GIF-ów. Dzięki niej łatwiej szybko i sprawnie wysłać dokładnie to, co się chce, zamiast tracić czas na poszukiwania. Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że to się przyda.

wyszukiwanie GIF

Dalej mamy Inteligentne Odpowiedzi. Zapewne wiecie o co chodzi? Na przykład ktoś pyta was w SMS-ie gdzie jesteście, a wam automatycznie pojawiają się podpowiedzi typu “w drodze” lub “niedługo będę”. Korzystanie z tej funkcji, o ile będzie dobrze działać, pomoże oszczędzić czas jaki musielibyście przeznaczyć na pisanie własnej odpowiedzi. Fajne, nie?

inteligentne odpowiedzi

Oprócz wspomnianych już udogodnień, pojawi się też podgląd artykułu, do którego dostaniecie link. Niby to drobiazg, ale jaki praktyczny. Od razu wiesz, czy w ogóle warto klikać w odnośnik. Jeśli często znajomi wysyłają Ci linki, to z pewnością docenisz ten dodatek.

podgląd artykułów

Została ostatnia funkcja – kopiowanie kodów weryfikacyjnych. I to też jest naprawdę super sprawa. Robicie przelew i przychodzi wiadomość z hasłem, a Wy możecie szybciutko i precyzyjnie je skopiować oraz wprowadzić na właściwą stronę. Dla mnie super!

Jak widać, Aplikacja Google’a rozwija się bardzo dobrą stronę. Oby jak najwięcej takich drobnych udogodnień, które przyśpieszają i ułatwiają komunikację! A Wy co myślicie o nowych funkcjach? Która podoba Wam się najbardziej? A może uważacie, że są niepotrzebne?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *