Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

smartfony bez abonamentu

Smartfony bez abonamentu i na raty 0% w T-Mobile

Wolicie kupować smartfony bez abonamentu czy z abonamentem? Dla nas wybór jest prosty… Jeśli ma być taniej, to bez abonamentu. Już od jakiegoś czasu taką możliwość dawali Play, Orange i Plus. Teraz do grona operatorów, którzy udostępniają telefony bez abonamentu i na raty 0% dołączył ostatni przedstawiciel wielkiej czwórki – T-Mobile. Co ma do zaoferowania?

Smartfony bez abonamentu i na raty 0% w T-Mobile

W informacji udostępnionej mediom operator podkreśla, że klienci, którzy zdecydują się na zakup smartfonów bez abonamentu w T-Mobile otrzymają gwarancję, że urządzenie pochodzi ze sprawdzonego źródła i będą mogli liczyć na fachową pomoc konsultantów. Oprócz tego otrzymają elektroniczną fakturę, na podstawie której będą mogli w przyszłości dokonać naprawy uszkodzonego telefonu. To duże ułatwienie, bo gdyby coś się stało ze smartfonem nie będzie potrzeby szukania papierowej faktury, co bywa kłopotliwe…

Smartfony bez abonamentu będzie można kupić płacąc za nie od razu pełną kwotę lub rozbijając ją na 10 albo 20 równych rat. Ofertę ratalną T-Mobile realizuje bez pośrednictwa instytucji bankowych. Osobom, które już korzystają z usług operatora po prostu do miesięcznego rachunku doliczana będzie kwota raty. A co z klientami spoza sieci? Tacy też mogą kupić smartfon bez abonamentu w T-Mobile, ale będą zobowiązani do zapłaty czterech (przy 20 ratach) lub dwóch (przy 10 ratach) rat podczas podpisania umowy. Pozostałych 16 lub 8 rat będą spłacać od następnego miesiąca.

Smartfony bez abonamentu – lista

Poniżej przedstawiamy niezbyt jeszcze długą listę telefonów, jakie można kupić bez abonamentu w T-Mobile.

smartfony w t-mobile

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *