Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

serwis wyświetlacza

Serwis wyświetlacza dostępny dla klientów Plus Mix

Od dnia dzisiejszego, przypomnijmy mamy dziś 4 lipca, klienci Plus Mix mogą korzystać z usługi serwisu wyświetlacza. Co ważne jest to pierwsza taka propozycja skierowana do użytkowników MIX na polskim rynku. Można by więc powiedzieć, że to historyczna data. 😉 Usługa “Serwis Wyświetlacza MIX” została przygotowana przy współpracy z firmą Digital Care.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Serwis wyświetlacza MIX w Plusie

Usługa obejmuje zarówno wyświetlacze smartfonów, jak i tabletów. Stanowi zabezpieczenie na wypadek mechanicznego uszkodzenia ekranu. Ważne jest też, że usługa gwarantuje ochronę wyświetlacza bez limitu liczby napraw (w ciągu roku). Ograniczenie jest nie ilościowe, a kwotowe do 700 zł. Ten limit odnawiany jest każdorazowo po upływie 12 okresów rozliczeniowych trwających po 30 dni. Jeśli ktoś na czas naprawy potrzebowałby zastępczego urządzenia, może je dostać za dodatkową opłatą. Usługa “Serwis Wyświetlacza MIX” przez pierwsze 30 dni jest darmowa. Jeśli zdecydujemy się ją przedłużyć, za każdy kolejny okres rozliczeniowy zapłacimy 7 zł.

Zestawienie

 

Firma Digital Care gwarantuje, że urządzenie zostanie naprawione w autoryzowanym serwisie NIEZALEŻNIE OD PRZYCZYN uszkodzenia. Na terenie Polski za transport do serwisu nic nie zapłacimy. Co więcej odbywa się on zgodnie z zasadą “door-to-door”, a więc bezpośrednio z i do miejsca, które wskażemy. Oprócz samej usługi, zyskujemy też dostęp do infolinii technicznej, do aplikacji SmartSkaner+ (w niej możesz sprawdzić stan techniczny swojego urządzenia) oraz do portalu internetowego, na którym można zgłaszać uszkodzenia urządzeń 24/7.

serwis wyświetlacza Plus MIX

Starszy Kierownik Oferty w Departamencie Strategii Marketingowej w sieci Plus zapewniła, że “Użytkownicy Mixa, to dla nas bardzo ważna grupa klientów i właśnie dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić pierwszy produkt na polskim rynku dedykowany właśnie dla nich. We współpracy z Digital Care stworzyliśmy przejrzystą usługę, która gwarantuje serwis wyświetlaczy w smartfonach i tabletach w korzystnej cenie i na prostych zasadach – niezależnie od przyczyn uszkodzenia.”. 

Wybór Digital Care do współpracy nie był przypadkowy. Jest to firma będąca obecnie największym w Polsce dostawcą usługi serwisowania urządzeń mobilnych. Na rynku działa od 2012 roku i aktualnie prowadzi działalność także na Litwie, Łotwie, w Rosji, we Włoszech i w Chorwacji. Na ten moment obsługuje ponad 3 miliony klientów na całym świecie.

Jak wybrać abonament rodzinny?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *