Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Samsung Galaxy S9 i S9+ za darmo

Samsung Galaxy S9 i S9+ za darmo? Dokładnie tak!

Samsung Galaxy S9 i S9+ może być Twój

Chyba zgodzicie się z tym, że 4000 zł piechotą nie chodzi? A nawet gdyby chodziło, to po co je wydawać na coś, co można mieć za darmo?! Obiektem wielu westchnień stały się ostatnio Samsung Galaxy S9 i S9+ – nowości Samsunga. Ich cena rynkowa to właśnie prawie 4000 zł. Na szczęście jeśli nawet ktoś planował zakup, może się z nim wstrzymać i spróbować powalczyć o jeden ze smartfonów w konkursie.

Konkurs Samsunga

Na stronie Samsunga znalazła się jakże przyjemna informacja. Otóż od 16 do 30 marca z okazji premiery smartfonów Galaxy S9 i S9+ w kilku największych galeriach handlowych w Polsce można będzie wygrać jeden z nich. Co trzeba zrobić? Odwiedzić jedną z takich galerii, udać się do strefy marki Samsung i przedstawić swój jak najbardziej kreatywny pomysł na wykorzystanie reklamowanej przez producenta funkcji Slow-mo. Gdzie i kiedy konkretnie trzeba się stawić?

Rodzinny Abonament

16-17 marca – Warszawa – Arkadia i Złote Tarasy, Katowice -Silesia;

24-25 marca – Gdańsk – Galeria Bałtycka, Poznań – Stary Browar, Białystok -Galeria Biała;

29-30 marca – Warszawa – Galeria Mokotów, Kraków – Galeria Kraków, Wrocław – Galeria Magnolia

Konkurs trwać będzie do 3 kwietnia, a szczęśliwi zwycięzcy dowiedzą się o wygranej 5 kwietnia. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Konkurs Orange

Jeśli komuś daleko do wyżej wymienionych miejsc, nic straconego. Orange (zobacz jak wypada w naszym porównaniu abonamentów Duet lub abonamentów no limit) w charakterze partnera innego konkursu również informuje o możliwości powalczenia o Galaxy S9. Konkurs wystartował 19 marca i potrwa do 20 kwietnia. Dokładne informacje znajdziecie tu. Ten konkurs składa się z trzech odsłon i w każdej z nich jedna osoba może wygrać.

W pierwszej  (19.03 – 23.03) należy przygotować scenariusz 3 minutowego filmu, który jak najlepiej zaprezentuje możliwości aparatu smartfona i tryb Slow-mo. Na stronie wskazanej w regulaminie, umieszczamy swój pomysł i czekamy na wyniki.

Abonament bez telefonu tanio

W drugiej odsłonie (26.03 – 30.03) trzeba napisać jaki utwór najlepiej zabrzmiałby na głośnikach smartfona i dlaczego. Uzasadnienie musi być dobrze przemyślane, więc nie piszcie go pośpiesznie.

Trzecia (03.04 -09.04) odsłona jest dla uzdolnionych plastycznie. Zadanie polega na stworzeniu na papierze lub w programie graficznym swojego awatara. Chodzi o zareklamowanie systemu animowanych Emoji nowego Samsunga.

Jeśli naprawdę chcesz mieć nowego Samsunga Galaxy S9 lub S9+, a szkoda Ci wydać na niego aż tyle, zacznij już myśleć o tym, jak użyłbyś jego funkcji i startuj w konkursie. Jakie macie pomysły? I kto z Was zdecyduje się na któryś z konkursów?

Najtańszy internet domowy

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *