Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Samsung Galaxy A6

Samsung Galaxy A6 od 1 zł na start – nowość w T-Mobile

Samsung Galaxy A6 to naprawdę atrakcyjny smartfon średnio półkowy. Mówimy tu o urządzeniu, które ma 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci wbudowanej i  ośmiordzeniowy procesor. Galaxy A6 ma też aparat główny o rozdzielczości 16 MP i przednią kamerkę również mającą rozdzielczość 16 MP. No i mamy tu popularny czytnik linii papilarnych, funkcję rozpoznawania twarzy oraz pojemną baterię. To chyba wystarczy, żeby zainteresować się tym modelem Samsunga? Jeśli jesteście ciekawi ile kosztuje w T-Mobile, gdzie właśnie promowany jest jako nowość w ofercie, to zobaczcie.

Samsung Galaxy A6 od złotówki na start w T-Mobile

Otóż w T-Mobile możecie kupić Galaxy A6 za 1 zł na start, tylko przy ofercie T-Mobile BEZ LIMITU. Co miesiąc będziecie wtedy płacić 90 zł. No i doliczcie jeszcze opłatę aktywacyjną 49,90 zł. Po 24 miesiącach daje to w sumie kwotę 2210,90 zł. To najbardziej promowana przez operatora propozycja, ale możecie też wziąć telefon z innym abonamentem.

galaxy a6 t-mobile

Jeśli zamówicie Galaxy A6 w innej ofercie, na start trzeba będzie zapłacić minimum 9 zł. Oczywiście jeśli nie potrzebujecie nielimitowanego internetu i wystarczy Wam na przykład 5 GB na miesiąc, to może lepsza będzie oferta T2. Płacicie wtedy na start więcej, bo 249 zł, ale potem co miesiąc tylko 69,95 zł. Daje to po zsumowaniu wszystkich opłat 1977,70 zł w ciągu 24 miesięcy.

Co ważne, jeśli kupicie Galaxy A6 możecie oddać swój dotychczasowy telefon i zgarnąć za niego minimum 300 zł. Grafika poniżej pokazuje jak to zrobić.

galaxy a6

Żebyście wiedzieli czy to wszystko się opłaca wspomnijmy, że rynkowa cena Galaxy A6 to około 1400 zł, choć oczywiście można dostać go i taniej. To jak teraz oceniacie ofertę T-Mobile? Warto się nią zainteresować?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *