Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Rosja Piłka czyli promocja w Plusie na Mundial

Rosja Piłka czyli promocja w Plusie na Mundial

Dzisiaj, czyli 15 maja, Plus startuje z nową promocją przygotowaną na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Rosja Piłka, bo tak nazywa się ta promocja Plus, jest specjalną ofertą na internet w roamingu poza Unią Europejską.

Promocja potrwa do 31 sierpnia i daje nam możliwość skorzystania z pakietu danych w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Kazachstan, Białoruś czy

Aby aktywować pakiet danych Rosja Piłka należy wysłać SMS pod numer 2601 o treści:

  • AKTR60 – 1 GB za 60 zł
  • AKTR120 – 1,5 GB za 120 zł

Piłka Rosja jak włączyć

Przy okazji wprowadzenia promocji, Plus odświeża także promocję Pakiet Orientalny, w której zostaje podwojona liczba krajów objętych pakietami danych w roamingu.

Pakiet Orientalny

“Pakiet Orientalny – tani Internet w roamingu” będzie teraz działać na terenie 57 kolejnych pozycji i teraz dodatkowo obejmuje kraje europejskie spoza EOG, Amerykę Środkową i Południową, Afrykę, Bliski i Daleki Wschód, a także możliwość korzystania z Internetu w roamingu na statkach i promach (Telenor Maritime).

Zarówno Rosja Piłka, jak i Pakiet Orientalny są ważne przez “pełen okres bilingowy”, czyli inaczej – przez miesiąc. Jeżeli wyczerpiemy pakiet danych za granicą, dalsze korzystanie z internetu będzie już normalnie obciążać nasz rachunek.

Z pakietów mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi posiadający abonament w Plusie.

Pobierz Regulamin promocji Rosja Piłka

Pobierz Regulamin promocji Pakiet Orientalny

Wybieracie się na Mundial wspierać naszych?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *