Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

nowa oferta Plusa

Nowa oferta Plusa – masz abonament? dobierz internet

Plus reklamuje swoją nową propozycję dla klientów indywidualnych i biznesowych. Na czym polega nowa oferta Plusa? Osoby, które już posiadają usługę głosową u zielonego operatora mogą do niej dobrać internet LTE w jednym z dwóch wariantów do wyboru.

Nowa oferta Plusa – klienci indywidualni

Kto może skorzystać z nowej oferty? Klienci indywidualni, którzy posiadają abonament głosowy za 50 zł (jeśli wolicie tańszy abonament, zajrzyjcie tutaj). Co mogą zyskać? Za 25 zł miesięcznie mogą dobrać sobie 60 GB internetu LTE w jednym z dwóch wariantów:

  • 60 GB na smartfonie, czyli wszystko razem na 1 karcie SIM
  • 60 GB na drugiej karcie SIM do używania na innych urządzeniach

plus internet

Pierwsza możliwość oznacza dla dotychczasowych klientów podpisanie aneksu do już istniejącej umowy. Dla nowych to po prostu podpisanie całkowicie nowej umowy. Będzie to umowa na abonament za 75 zł, obejmujący: rozmowy/SMS/MMS bez limitu, roaming w UE, 120 min. połączeń międzynarodowych i aż 72 GB internetu. Można wykorzystać go samemu, a można się podzielić włączając w telefonie hotspot.

Druga możliwość oznacza po prostu skorzystanie z oferty Plus Internet z pakietem podstawowym 60 GB i „LTE bez końca” na oddzielnej karcie SIM. Cena tej oferty jest pomniejszona o połowę, więc warto skorzystać.

Nowa oferta Plusa dla klientów biznesowych

Nowa oferta Plusa dla klientów biznesowych jest bardzo podobna do tej dla klientów indywidualnych. Za 25 zł netto mogą otrzymać 70 GB internetu LTE na 1 karcie SIM (wersja na smartfony) lub na dodatkowej karcie.

nowa oferta Plusa dla firm

Nowa internetowa oferta Plusa jest dostępna już od dziś – 18 kwietnia. Co o niej myślicie? Opłaca się? 60 GB za 25 zł brzmi nieźle. Tylko szkoda, że można skorzystać dopiero kiedy się płaci 50 zł za abonament… No, ale wiadomo, nie ma nic za darmo. 😉

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *