Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Prostszy Messenger

Prostszy Messenger – Facebook robi porządki

Sporo użytkowników Messengera postrzega obecny interfejs aplikacji jako zbyt złożony, nieprzejrzysty i generalnie gorszy niż kiedyś. Facebook nie mógł tego nie dostrzec. W zasadzie pomysł na zrobienie porządku w Messengerze padł już pół roku temu. Jednak dopiero teraz zaczęły się pojawiać aktualizacje aplikacji zarówno w wersji na iOS’a, jak i na Android’a. Cel? Prostszy Messenger!

porównanie oferta

Prostszy Messenger – co się zmieni?

Aktualizacja ma nieco uprościć interfejs, czyniąc go bardziej przejrzystym i intuicyjnym. Dolny pasek będzie teraz zawierał tylko 3 ikony “czaty”, “ludzie” i “interesujące”. Tak na marginesie, obecnie jest ich aż 9! A wracając do ikon, pod pierwszą znajdziemy listę prowadzonych przez nas rozmów. Druga pozwoli nam szybko zorientować się, którzy ze znajomych są właśnie online. Dzięki trzeciej szybko dotrzemy do interesujących nas treści.

Porównanie ofert na internet domowy

Nowością będzie też możliwość zmiany koloru dymków konwersacji.

Messenger 4

Zmiany wprowadzone w Messengerze są bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby użytkowników aplikacji. Badania przeprowadzone przez serwis Zuckerberga wyraźnie pokazały, że dla aż 71 proc. internautów priorytetową sprawą przy korzystaniu z komunikatora jest prostota jego obsługi. 62 proc. określa komunikator Fecebooka jako pomocny w utrzymywaniu kontaktów z rodziną i przyjaciółmi. Te badania wykazały, że zmiany należy wprowadzić jak najszybciej i że użytkownicy po prostu ich oczekują.Właśnie dlatego już w ciągu najbliższych kilku tygodniu w skali globalnej udostępniona zostanie nowa wersja komunikatora – Messenger 4.

Porównanie ofert na Abonament bez telefonu

A jak Wy oceniacie zmiany, które mają się pojawić? Może macie własne pomysły na kolejne usprawnienia?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *