Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

promocja play

Promocja Play na internet w ofertach grupowych

Właśnie ruszyła promocja Play na internet w ofertach grupowych. Dzięki niej można korzystać z internetu Play przez 6 lub 9 miesięcy za darmo. Na jakich zasadach działa promocja?

Promocja Play na internet

Zacznijmy od tego, że promocja Play dotyczy ofert grupowych typu Duet, Rodzina i Pokolenia w planach taryfowych M i L. Dla użytkowników planu M, operator przewidział 6 miesięcy korzystania z usługi za darmo. Potem płatność wyniesie 50 zł miesięcznie. W planie L dostajemy internet za darmo aż na 9 miesięcy.

Jak to wszystko działa? Osoby, które wybiorą plan taryfowy M lub L w którejś ofercie grupowej, dostają kartę SIM z pakietem 200 GB. Przez pierwsze 30 dni mogą zupełnie bez żadnych zobowiązań z niego korzystać. To okres, za który nic nie płacą, po prostu testują usługę. Po upływie tego czasu mogą albo więcej  nie używać otrzymanej karty z internetem, albo wprost przeciwnie. W pierwszym wypadku, po prostu rezygnujemy tym samym z usługi, w drugim jest nam ona włączana automatycznie na okres 24 miesięcy. I właśnie w tym momencie przez 6 lub 9 miesięcy jesteśmy zwolnieni z opłat.

internet play

Jeśli ktoś zdecyduje się skorzystać z usługi, a nie ma routera, może go sobie dobrać do oferty, ale jest pewien haczyk. Urządzenie nie jest wliczone w cenę, trzeba za nie dopłacać i to już od pierwszego miesiąca. Do wyboru mamy:

  • routery mobile / stacjonarne z dopłatą 10 PLN miesięcznie
  • router NetGear 5G READY z dopłatą 50 PLN miesięcznie
  • NET BOX z dopłata 25 PLN miesięcznie

To jak Wam się podoba ta oferta Play? Opłacalna?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *