Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Premium Mobile

Premium Mobile podwaja GB w swojej ofercie!

Premium Mobile to operator, który doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że coraz częściej i coraz więcej korzystamy z internetu przez smartfony. Od początku widać to w jego ofercie. Teraz jednak jeszcze bardziej wyprzedził konkurencję w kwestii GB – ów dawanych w ramach abonamentu. Zobaczcie ile internetu dostaniecie w Premium Mobile.

Ile internetu w ofercie Premium Mobile?

Operator daje do wyboru 3 oferty: Freedom 1, Freedom 2 i Freedom 3. W dwóch pierwszych pakiet internetowy został podwojony, a trzeci został powiększony o 10 GB. Wygląda to tak:

  • Freedom 1: było 5 GB – jest 10 GB
  • Freedom 2: było 10 GB – jest 20 GB
  • Freedom 3: było 20 GB – jest 30 GB

Co ważne, choć dostajemy więcej internetu, nie będziemy płacić więcej za ofertę. Oznacza to, że nadal zapłacimy kolejno: 19,90 zł, 24,70 zł oraz 29,70 zł. Bez zmian w kwestii internetu pozostał jedynie najtańszy pakiet – FreedomPL, w którym nadal dostępne będzie 3 GB internetu.

Ważną zaletą operatora jest to, że nie zobowiązuje klientów do wiązania się długoterminową umową. W każdym momencie można odejść. Można więc powiedzieć, że Premium Mobile ma naprawdę korzystną ofertę nie tylko dzięki obfitym pakietom internetu, ale także z wielu innych powodów.

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *