Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

potwornie dobry MIX Box

Potwornie dobry MIX Box w Plusie

Wczoraj pojawiła się nowa promocja W Plusie. Nazywa się Potwornie dobry MIX Box z filmowym gadżetem. Nazwa nie przypadkowo nawiązuje do zbliżającej się premiery filmu “Hotel Transylwania 3”. Nowa promocja jest z nim ściśle związana. Co w takim razie można dostać w ramach promocyjnego MIX Box’a? I oczywiście za ile?

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Sprawdź też operatorzy komórkowi w Polsce i najlepszy internet domowy.

Potwornie dobry MIX Box w Plusie

Reklamowany MIX Box zawiera smartfon i filmowy gadżet. Jeśli chodzi o smartfon, Plus poleca:

  • Samsung Galaxy J3 (2017) w doładowaniu za 30 zł lub
  • Samsung Galaxy J6 Dual SIM w doładowaniu za 50 zł.

Oba telefony dostępne są od 1 zł na start. Oprócz nich dostaniecie gadżet w postaci “nerki” na biodra z postaciami z filmu “Hotel Transylwania 3”. Cały zestaw zapakowany jest w specjalne filmowe pudełko. A prócz tego na stronie plus-mixbox można korzystać z okolicznościowych kolorowanek, łamigłówek, zabawnych gier producentów filmu, a także przeczytać opisy postaci i zobaczyć trailer filmu. Potwornie dobry MIX Box jak widzicie dedykowany jest przede wszystkim dzieciom 😉

Mix Box Hotel Transylwania

Zobacz porównanie na najlepszy abonament rodzinny i abonament bez telefonu.

W ramach promocji Plus poleca dodatkowe usługi dla najmłodszych  i daje możliwość darmowego przetestowania przez 3 miesiące za darmo usługi “Gdzie jest bliski”. Dzięki niej rodzic zawsze będzie wiedział, gdzie znajduje się jego dziecko. Można też korzystać u usługi Loloki lub Squla. Ta druga, to nowoczesna platforma edukacyjna obejmująca przeszło 60 tysięcy zadań i quizów ze wszystkich przedmiotów szkoły podstawowej oraz edukacji przedszkolnej.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *