Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Loloki w Plus

Loloki – biblioteka mądrych dzieci w Plusie

“Pierwsza w Polsce mobilna biblioteka ilustrowanych audiobooków dla dzieci została wprowadzona do oferty sieci Plus. Loloki.pl to portal i aplikacja z bajkami i książkami edukacyjnymi dla dzieci. Klienci Plusa przez pierwszy miesiąc mogą korzystać z niej bezpłatnie, a później koszt miesięczny to tylko 9,90 zł, czyli o ok. 25% taniej niż normalnie.” – taką informację Plus zamieścił w swoim Biurze Prasowym.

Loloki – co my tam mamy?

Czy słyszeliście już o Lolokach? W tej bibliotece dzieci mogą bez limitu korzystać z aż 239 pozycji. Co ważne, są to całkowicie nowe publikacje, których nie znajdzie się nigdzie indziej. Oprócz tego, każda książka ma formę ilustrowanego audiobooka z tekstem. Dziecko może więc jednocześnie słuchać, oglądać i czytać.

Katalog biblioteki podzielony jest na 31 kategorii tematycznych i 3 poziomy czytelnicze:

  • Pierwsze czytanki dla najmłodszych.
  • Dzieci zaczynające szkołę, od klasy 1.
  • Starsze dzieci, od klasy 4.

Loloki – funkcje i cena

Publikacje dostępne są na zasadzie streamingu. Oznacza to, że dziecko może do nich wracać nieograniczoną ilość razy w ramach wykupionej subskrypcji. Wybrane książki można oznaczać jako ulubione i mieć je zawsze pod ręką. Na smartfonach można też pobrać książkę, a dzięki temu mieć do niej dostęp także offline.

Zobacz najlepszy abonament rodzinny porównanie i najtańszy abonament bez telefonu.

Klientów Plusa obowiązują specjalne warunki korzystania z usługi. Wystarczy pobrać aplikację w sklepie Google Play i dopisać płatność do rachunku telefonicznego w sieci Plus. Za pierwszy miesiąc korzystania z aplikacji nic się nie płaci, a za każdy następny 9,90 zł (normalna cena to 12,90zł/m-c). Subskrypcję można w każdej chwili wyłączyć.

A według Was lepiej, jak dzieci słuchają audiobooków, czy czytają sobie same? Albo kiedy czytają im rodzicie?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *