Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

plus mix box

Plus Mix Box

plus mix boxOd jutra, czyli od 28 marca Plus wprowadza nową promocję o nazwie Mix Box. Czego dotyczy Mix Box w Plusie? Jest to promocja na wyróżnione telefony w Mixie, w ramach której oprócz smartfona, będziemy mogli dostać również kolorowy kubek z Piotrusiem Królikiem.

Ów Piotruś Królik jest postacią z filmu dla dzieci, który do polskich kin ma trafić 13 kwietnia. Historia filmu opowiada o przygodach niepokornego królika, który postanawia przejąć kontrolę nad ogródkiem warzywnym niejakiego pana McGregora.

Smartfony, jakie Plus obecnie poleca w Mix Box to:

  • Huawei Y6 2017,
  • LG K8 Dual 2017,
  • Huawei P9 lite mini,
  • Huawei P9 Lite 2017,
  • LG K10 Dual 2017.

Plux Mix to trzy taryfy. W pierwszej za 30 zł mamy 200 minut do wszystkich oraz 2 GB internetu. W taryfie za 40 zł dostajemy 400 minut oraz 4 GB internetu a w najlepszej ofercie za 50 zł, mamy 6 GB i nielimitowane rozmowy. SMS-y i i MMS-y są darmowe we wszystkich trzech taryfach.

Jako, że oferta skierowana jest dla młodszych, Plus umożliwia korzystanie w ramach Mix Box z usługi “Gdzie jest bliski”. Dzięki niej możemy w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się nasze dziecko (albo raczej, gdzie jest jego telefon). Usługę dostajemy za darmo na trzy miesiące, potem będzie nas kosztować 5 zł za miesiąc.

Poniżej reklama Plus Mix Box:

https://youtu.be/YxKuV8nZjRM

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *