Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Plus odświeża swoje oferty

Plus odświeża swoje oferty – ma być prosto i przejrzysto

Przez długi czas operator komórkowy Plus nie zmieniał niczego (oprócz niewielkich korekt lub okresowych promocji) w swoich taryfach. Ale na święto zakochanych – 14 lutego – zmienione zostają niemal wszystkie oferty, oprócz ofert na kartę. To, czym mają charakteryzować się te nowe oferty, to przejrzystość ofert oraz ich spójność. Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądają te zmiany

Nowe oferty – Plus Abonament

Od przyszłego tygodnia abonament w Plusie będzie oferować trzy taryfy – w każdej będziemy mieli nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy. W związku z tym, pakiety te różnią się tylko wielkością pakietu danych.

Plus abonament

Co ciekawe, domyślnie do każdego pakietu będziemy mogli dobrać dodatkowy numer za połowę ceny. W najtańszej ofercie za 30 zł (45 zł za dwa numery) będziemy mieli 2 GB, w środkowej za 40 zł (60 zł za dwie karty SIM) 4 gigabajty, a w najlepszej ofercie za 50 zł (lub 75 zł przy dwóch numerach) dostajemy tzw. “internet bez końca” – który w praktyce oznacza nielimitowany internet, w którym po 12 GB nałożony zostaje lejek na szybkość transmisji (1 Mb/s). Oczywiście Roaming w UE jest w cenie w każdej z ofert.

Zobacz też: Najtańszy Abonament bez telefonu?

Nowe oferty – Plus MIX

Na pierwszy rzut oka MIX w Plusie jest trochę podobny do ofert abonamentowych, jednak przyglądając się bliżej, widać, że oferty MIX są po prostu gorsze od tych abonamentowych. W dwóch tańszych taryfach mamy limit darmowych minut, a przy najdrożej opcji mamy tylko 6 GB internetu do wykorzystania.

plus MIX

Nowe oferty – Plus dla Firm

Nowe oferty dla firm w Plusie wyglądają bardzo podobnie do tych dla klientów indywidualnych, z tym że musimy doliczyć VAT do cen abonamentów. Poza tym w najtańszej taryfie dostajemy 7 GB, a w dwóch pozostałych “internet bez końca”.

Zobacz też: Abonament rodzinny – gdzie najtaniej?

plus dla firm

Nowe oferty – Plus Internet

Zielony operator komórkowy ma też w swojej ofercie internet – do tej pory oferował trzy taryfy. Teraz możemy wybrać z czterech rodzajów domowego internetu mobilnego – 30 GB (30 zł), 45 GB (40 zł), 60 GB (50 zł) i 100 GB (70 zł).

plus internet

Internet dla firm wygląda niemal tak samo, jak przy internecie dla klientów indywidualnych, z tą różnicą, że należy doliczyć VAT oraz to, że dostęp do internetu LTE jest nieociągnięty również na najtańszą taryfę.

plus internet firmy

Z powyższych ofert będziemy mogli skorzystać już od 14 lutego. Warto zaznaczyć, że mają one być takie same niezależnie od kanału sprzedaży – więc niezależnie od tego, czy będziemy chcieli podpisać nową umowę w salonie, czy przez internet – zapłacimy tyle samo. A jakie są wasze opinie na temat nowych ofert Plusa?

Zobacz też: Jaki internet domowy najlepszy?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *