Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Najtańszy abonament z telefonem za złotówkę

Najtańszy abonament z telefonem za złotówkę – styczeń 2018

Najtańszy abonament z telefonem za złotówkę – styczeń 2018

Kiedy polujemy na najtańszy abonament z telefonem za złotówkę, warto na bieżąco sprawdzać, jak zmieniają się oferty operatorów komórkowych. I wcale nie chodzi nam o zmiany związane z samymi usługami. Fakt, często możemy załapać się na jakąś promocję, czy inne podobne wydarzenie, w którym dostaniemy na miesiąc do wykorzystania więcej internetu, niż jesteśmy w stanie, lub jakiś upominek w postaci maskotki lub gadżetu do telefonu. Ale podstawowe rzeczy, jak cena abonamentu lub pakiety internetowe zmieniają się dość rzadko. Jednak oferty samych smartfonów w przypadku takich ofert już zmieniają się w zasadzie cały czas.

Tak więc dziś przedstawimy Wam oferty komórkowe dotyczące taniego abonamentu z telefonem za złotówkę, jakie możemy dostać w styczniu. Dla porównania, tutaj możecie zobaczyć jak te oferty wyglądały miesiąc temu.

Najtańszy abonament z telefonem za 1 zł

No więc, interesuje nas ten najtańszy abonament z telefonem za złotówkę, ale jak on powinien wyglądać? Co powinien zawierać? Do naszego porównania ofert z najtańszym abonamentem komórkowym z telefonem wzięliśmy te taryfy, w których (oprócz smartfona za którego zapłacimy maksymalnie 1 zł) będziemy mogli bez limitu rozmawiać z numerami telefonów komórkowych oraz będziemy mieli dostęp do nielimitowanych SMSów. Jako, że nasze porównanie ofert komórkowych ma dotyczyć najtańszych abonamentów, więc w pierwszej kolejności braliśmy pod uwagę cenę abonamentu, wliczając w to również ratę za telefon tam, gdzie ona była. Kolejny był pakiet internetowy – w końcu korzystanie z internetu mobilnego praktycznie z miesiąca na miesiąc zyskuje na znaczeniu i popularności. Dodatkowe usługi oczywiście także uwzględniliśmy. Poza tym wybierając przykładowe telefony do porównania, staraliśmy się, aby były to urządzenia co najmniej porównywalne. Oto, jak ułożył się nasz mobilny ranking najtańszych abonamentów z telefonem w styczniu 2018. Oferty zawarte w porównaniu aktualne są na dzień 23.01.2018

Najtańszy abonament z telefonem za złotówkę – porównanie ofert

 

Podsumowanie porównania – Najtańszy abonament z telefonem za złotówkę

Tak jak i miesiąc temu, tak i teraz Plush oferuje najtańszy abonament z telefonem za złotówkę, który jednocześnie zapewnia zarówno dobre telefony, jak i bardzo duży pakiet internetowy. Miesięcznie będziemy płacić w sumie 46 zł, a w zamian otrzymamy chociażby Huawei Y6 2017 oraz 15 GB internetu. A jeżeli ktoś faktycznie jest w stanie przerobić w tyle gigabajtów w 30 dni, to zapewne ucieszy się, że serwisy społecznościowe nie obciążają pakietu danych. Generalnie w porównaniu do poprzedniego miesiąca, wybór telefonów w Plushu nie uległ większym zmianom, ale trzeba zaznaczyć, że ze wszystkich sieci, które oferują telefon w abonamencie, submarka Plusa ma najskromniejszy asortyment.

Drugi najtańszy abonament z telefonem za złotówkę to Orange za 55.99 zł za miesiąc da nam 5 GB internetu, pół roku Spotify Premium za darmo oraz przyjemy LG K10. Jednak w tym przypadku należy pamiętać o tym, że raty za telefon rozkładane są na 36 miesięcy, czyli o rok dłużej, niż okres trwania umowy. Ogólnie pomarańczowy operator ma dość szeroki wybór różnych telefonów i znajdziemy tu telefony za które zapłacimy zarówno w okolicach 50 zł miesięcznie (licząc abonament oczywiście) ale też i 60, 70 i więcej. Wszystko zależy od tego, jak dobry telefon chcemy na start.

Najtańszy abonament w FM Mobile jest tańszy niż ten w Orange i daje nam tyle samo internetu, jednak nie ma żadnych dodatków i przede wszystkim, tak jak miesiąc temu ma do wyboru zaledwie 4 telefony za złotówkę. I co więcej, są to telefony bardzo słabe. A to mimo wszystko niweluje przewagę wynikającą z niższej ceny w porównaniu do Orange.

W tym miesiącu do zestawienia w przypadku Plusa wybraliśmy abonament za 39.99 zł.  Znajdziemy tutaj kilka ciekawych telefonów za złotówkę, aczkolwiek wraz z ratą będziemy co miesiąc płacić 63.99 zł, a w zamian dostaniemy zaledwie 2 GB internetu. 2 pierwsze miesiące darmowego abonamentu za bardzo nie wpływają na ogólną cenę tej oferty komórkowej.

Miesiąc temu Play miał promocję na Moto G5S, w ramach której mogliśmy zdobyć ten telefon za zaledwie 1 zł. Była to niezła okazja. Promocja się skończyła, ale Play dalej oferuje ciekawe smartfony za 1 zł. W tej chwili możemy dorwać chociażby Redmi 4A. Do tego dużo internetu i tradycyjnie darmowe serwisy Tidal i ShowMax. Jednak za to wszystko za 70 zł miesięcznie. To już…

Na końcu stawki w rankingu wybierającym najtańszy abonament z telefonem za złotówkę znajduje się T-Mobile. Ten operator komórkowy za całe 80 zł miesięcznie oferuje nam zbliżone do Play’a warunki, z wyjątkiem wymienionych wcześniej serwisów. Do tego obecnie za złotówkę możemy dostać tylko LG X power2, który jest mimo wszystko jest dobrym telefonem. Aczkolwiek należy dodać, że już za 9 zł dostaniemy już kilka innych słuchawek. Ale ciągle dotyczy to najdroższego abonamentu w naszym porównaniu, z tego powodu ląduje on na tym, a nie innym miejscu.

Tak kształtują się najtańsze abonamenty z telefonem w styczniu 2018. Tak jak wspomnieliśmy na początku, nie ma wielu zmian w porównaniu do poprzedniego miesiąca. Ale te na pewno niedługo nadejdą, jak tylko na rynku zaczną pojawiać się tegoroczne nowości telefoniczne.

A czy Waszym zdaniem warto rozglądać się za najtańszymi abonamentami? Jaki  Czy jednak wolicie opcje no limit? Napiszcie w komentarzach!

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *