Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Duet Na Kartę

Plus wprowadza na rynek ofertę Duet Na Kartę

Duet Na KartęOd 4 września będziemy mogli skorzystać z nowej oferty Plusa, Duet Na Kartę. Jest to rozwiązanie skierowane dla osób korzystających z usług prepaid. Dzięki niej będziemy mogli uzyskać rabaty na wybrane usługi Plusa.

Z tej promocji będą mogli korzystać klienci ofert JA+ Na Kartę oraz JA+ Internet Na Kartę. Dzięki tej promocji dostaniemy rabat 4 złotych na pakiet kompleksowy JA+ Na Kartę oraz kolejny rabat 5 złotych za pakiet 30 GB na 30 dni w JA+ Internet Na Kartę.

W ramach tego pierwszego otrzymamy rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju za darmo oraz darmowy dostęp do Facebooka. Poza tym będziemy mogli korzystać z IPLA Sport lub IPLA Filmy i Seriale przez 30 dni za darmo, otrzymamy 6 GB internetu i rok ważności konta za 0 złotych.

Aby móc aktywować tą ofertę, musimy przestrzegać tych zasad:
  • Pierwszy numer może być zarówno numerem dotychczasowego użytkownika, jak i całkowicie nowym. Numer drugi zawsze musi być nowym, funkcjonującym w sieci nie dłużej niż 15 dni. Oba numery muszą mieć aktywne konto.
  • Na obu kartach klienci otrzymują możliwość włączenia pakietu za 25 zł, bowiem do standardowej ceny pakietu przyznawany jest rabat.
  • Promocja trwa do momentu utrzymania ważności konta oraz aktywnych pakietów na obu kartach. W przypadku nie spełnienia warunków rabaty wynikające z promocji nie zostaną przyznane.
  • Jeden numer może jednocześnie uczestniczyć maksymalnie w trzech Duetach i w każdym momencie może się wypisać z poszczególnych zestawów.
  • Przystąpienie do promocji odbywa się poprzez SMS.

Duet Na Kartę jest pierwszą wprowadzoną na rynek ofertą tego typu w Polsce. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj i tutaj.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *