Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Liga Mistrzów

Liga Mistrzów i Liga Europy na żywo i bez reklam w IPLA

Dwa dni temu pisaliśmy o tym, że klienci Plusa (w Plus Abonament za 70 zł lub Plus Internet LTE za 90 zł)  mogą mieć Ipla Polsat Sport Premium za darmo. Dzięki temu zyskują dostęp do wszystkich meczy jakie zagra Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA na żywo. Ale nie tylko klienci Plusa mogą skorzystać z Ipla Polsat Sport Premium. Ten pakiet dostępny jest też dla innych. Zobaczcie w jakich cenach.

 

Liga Mistrzów i Europy na żywo i bez reklam w IPLA

Zacznijmy od tego, że Pakiet Ipla Polsat Sport Premium dostępny będzie w dwóch wariantach:

  • cały sezon 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA za 360 zł,
  • 7- dniowy dostęp do meczy Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA za 40 zł.

 

Sporo? W tej cenie dostajemy wszystkie mecze już od 21 sierpnia, kiedy zaczynają się rundy Play-off, w wysokiej jakości bez przerw na reklamy. Wszystko na żywo. Poza tym rozgrywki można śledzić zarówno w Smart TV czy laptopie, jak i poza domem na przykład na smartfonie. Wykupując pakiet zyskujemy:

  • 343 mecze w każdym sezonie, w sumie 1029 przez 3 lata.
  • Spotkania Ligi Mistrzów UEFA w nowych godzinach: o 18:55 – 2 mecze, o 21:00 – 6 meczy we wtorki i środy.
  • Mecze Ligi Europy UEFA we czwartki.
  • W każdy dzień meczowy 8-godzinna relacja na żywo (mecze i studio).
  • Doskonałe, najlepsze w Polsce studio sportowe – powierzchnia 700 m2, ściana wideo z rozdzielczością 4x4K, strona wizualna tworzona z użyciem nowoczesnych technologii takich jak rozszerzona rzeczywistość (AR), czy modele 3D.
  • Całe mnóstwo dodatków – pogłębione analizy meczy, wywiady, reportaże, wypowiedzi doświadczonych ekspertów i komentatorów, goście specjalni i wiele innych atrakcji.

 

Dla najbardziej zapalonych fanów piłki nożnej to może być zachęcająca oferta. A Waszym zdaniem, czy nawet najlepszy stream jest wart takich cen? Ile zapłacilibyście za tę usługę na rok? Wolelibyście obejrzeć jakiś mecz na żywo za powiedzmy 500 zł, czy oglądać wszystkie za 360 zł na rok? Chętnie poznamy Wasze opinie bo oferta Ipla z jednej strony jest bardzo atrakcyjna, a z drugiej cena budzi kontrowersje.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *