Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Liga Mistrzów w Plusie - nowa oferta Plusa 2

Liga Mistrzów w Plusie – nowa oferta Plusa

Mistrzostwa Świata w Rosji trwają w najlepsze. Mieliśmy już nie jedną sensację* (co te Niemcy? Co ta Hiszpania?) i emocji jest co nie miara. Jednak niektórzy już przygotowują się na następne edycje Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Właśnie dla nich Plus startuje dziś z nową ofertą – jest to Liga Mistrzów w Plusie.

Specjalny pakiet Ipla Polsat Sport Premium od 2 lipca jest dostępny dla obecnych jak i nowych abonentów Plusa. W pakiecie tym zobaczymy na żywo i w wysokiej jakości wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA oraz spotkania Ligi Europy UEFA.

Liga Mistrzów w Plusie będzie dostępna dla każdego abonamentu, jednak tylko w przypadku tych najlepszych taryf, pakiet Ipla Polsat Sport Premium będzie za darmo. W przypadku telefonu, jest to abonament za 70 zł, w którym oprócz tego pakietu piłkarskiego dostajemy wszystkie usługi bez limitu oraz Internet Bez Końca. Ipla Polsat Sport Premium za darmo będziemy mieli jeszcze w taryfie Plus Internet LTE z pakietem 100 GB i Internetem LTE Bez Końca za 90 zł miesięcznie. W pozostałych taryfach i abonamentach za ten pakiet zapłacimy 40 zł.

Liga Mistrzów w Plusie - nowa oferta Plusa

Czemu Plus wprowadza tą ofertę już teraz, pomimo tego, ze ciągle trwają Mistrzostwa w Rosji, a Liga Mistrzów i Liga Europy startują we wrześniu? Powód jest prosty, już w następnym tygodniu ruszają eliminacje do tych rozgrywek.

Liga Mistrzów w Plusie – szczegóły ofert

Nowi, przedłużający umowę i przenoszący numer klienci będą mogli wybrać specjalny nowy Mistrzowski Abonament, w którym Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM z meczami Ligi Mistrzów i Ligi Europy będzie już zawarty:

  • W Plus Abonament oferta z nowym pakietem IPLA to usługi bez limitu (połączenia do wszystkich sieci, SMS-y i MMS-y, Internet Bez Końca) z pakietem roamingowym w UE oraz 120 minutami połączeń międzynarodowych wychodzących, a to wszystko za 70 zł miesięcznie. W tym abonamencie istnieje też możliwość dobrania w dowolnym momencie dodatkowej karty 50% taniej, czyli za 35 zł.
  • W Plus Internet LTE nowa oferta ze sportowym pakietem to 100 GB w podstawowym pakiecie danych i Internet LTE Bez Końca za 90 zł miesięcznie.

Zainteresowany? Sprawdź ofertę Plusa.

*Nie, nie będę tu umieszczał naszej reprezentacji, po prostu nie i już.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *