Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Porównanie ofert na kartę

Porównanie ofert na kartę

Abonament zawsze charakteryzował się tym, że podpisując umowę, zobowiązujemy do regularnego płacenia określonych rachunków za określone usługi. Uczciwa wymiana, jednak nie dla każdego taki model jest najlepszy. Dlatego też powstały oferty na kartę  – czyli prosty sposób na to, aby płacić za telefon tylko wtedy, kiedy z niego korzystamy. Prezentujemy Wam porównanie ofert na kartę, w którym sprawdzamy, jaka oferta na kartę ma najlepsze dla nas warunki. A jakie to warunki? Oczywiście w pierwszej kolejności jest to cena. Ale internet również jest ważny – minimum 10 GB. Do tego dochodzi minimalny okres ważności połączeń i SMSów wychodzących – co najmniej 30 dni. Zobaczmy, jak ułożyło się porównanie ofert na kartę według takich kryteriów. Oferty w rankingu aktualne są na dzień 15.02.2018

Ranking ofert na kartę

Operator Pakiet CenaPakiet
Danych
Więcej
lycamobile oferta Do Wszystkich
M
12,50 zł20 GB oferty na kartę bez telefonu
Orange Rozmowy i SMSy
bez limitu
+ GB
25,00 zł15+15 GB oferty na kartę bez telefonu
mobile vikings oferta Viking No
Limit 29
29,00 zł15 GB oferty na kartę bez telefonu
Lajt Mobile Pakiet
Studencki
19,99 zł10 GB oferty na kartę bez telefonu
Red Bull Mobile Red Bull
Mobile Energy
na kartę
30,00 zł13 GB oferty na kartę bez telefonu
a2mobile oferta Niewyczerpalne
wszystko
19,90 złBez
limitu
oferty na kartę bez telefonu
Nju Mobile Starter 4 +Wszystko
za nie więcej
niż 29 zł
29,00 zł10 GB oferty na kartę bez telefonu
T-mobile Nielimitowane
Rozmowy, SMS-y
i 10 GB za 25 zł
25,00 zł10 GB oferty na kartę bez telefonu
Plush Internet, rozmowy
i SMS-y/MMS-y
bez limitu
25,00 zł10 GB oferty na kartę bez telefonu
heyah oferta Heyah na kartę 25,00 zł10 GB oferty na kartę bez telefonu
Plus Ja+ Rozmowy do
Wszystkich, SMS-y,
MMS-y i 12 GB
29,00 zł12 GB oferty na kartę bez telefonu
Virgin Mobile #Bezlimitu 29,00 zł

10 GB

oferty na kartę bez telefonu

*ważność połączeń wychodzących/ważność połączeń przychodzących

Podsumowanie ofert na kartę

Nasze porównanie ofert na kartę zawiera propozycje 12 różnych operatorów – jednak trzeba przyznać, że tylko część z nich czymś się wyróżnia. Pierwsza w naszym rankingu w tym miesiącu znalazła Lycamobile. Obecnie mają oni dość imponującą promocję, w ramach której wszystko jest o połowę tańsze. Za nieco ponad dwanaście złotych aż 20 GB! Jeżeli ktoś szuka najtańszej oferty na kartę i będzie chcieć wybrać właśnie tę, to warto się pośpieszyć, ponieważ nie wiadomo, kiedy Lycamobile cofnie tą promocję. Warto wspomnieć, że połączenia przychodzące są aktywne tylko przez 3 miesiące po doładowaniu, u innych operatorów standardem jest rok.

(Abonament dla dwojga)

Na drugim miejscy mamy Orange, którego oferta na kartę jest również bardzo interesująca. Za 25 zł dostajemy 30 GB internetu, a do tego zawsze możemy liczyć na dodatkowe promocje, jakie często pojawiają się dla klientów na kartę w Orange.

Mobile Vikings ma ciekawą opcję w postaci pakietu danych, przechodzącego na kolejny miesiąc. Do tego możemy zainstalować aplikację na telefon i włączyć automatyczną płatność, dzięki czemu w praktyce będziemy mieli ofertę na kartę, działającą jak abonament.

Dalej znajdziemy Lajt Mobile i 10 GB za 20 złotych. A do tego ważność połączeń wychodzących na cały rok. Zwłaszcza ważność konta może skusić do korzystania z tej taryfy, nawet pomimo mniejszego od wcześniej wymienionych operatorów pakietu danych. red Bull Mobile ma trochę więcej internetu, ale też jest najdroższy w naszym porównaniu ofert na kartę. Warto pamiętać, że RBM daje nam 15% dodatkowych środków, które możemy wykorzystać na bonusowe usługi.

a2mobile z pozoru ma ofertę nawet lepszą niż Lajt Mobile, ale nie daje nam ważności połączeń wychodzących na rok, a do tego już po 5 GB danych pojawia się lejek danych. Ofertę tę ratuje najniższa cena w naszym zestawieniu ofert na kartę.

Jeszcze warte odnotowania jest Nju Mobile, ze względu na rosnącą paczkę danych wraz z naszym stażem u tego operatora, po dwóch latach będziemy mieli 3 razy więcej internetu, niż na początku umowy.

Pozostałe wybrane przez nas oferty są już bardzo do siebie zbliżone, zarówno pod względem ceny, jak i pakietu danych. Aczkolwiek T-Mobile daje nam 365 dni ważności połączeń wychodzących – co jakoś wyróżnia tą sieć na tle tych najbardziej zbliżonych ofert.

Jednak podsumowując, powyższe porównanie ofert na kartę pokazuje, że oferty prepaid są o wiele bardziej wyrównane niż oferty abonamentowe. Zwłaszcza pod względem ceny. Także wybierając ofertę na kartę, warto sprawdzić aktualne promocje sieci komórkowych, bo właśnie to może zadecydować o naszym wyborze. A czy Wy korzystacie z ofert na kartę? Czy jednak wolicie stary dobry abonament? Napiszcie w komentarzach!

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *