Porównanie ofert

Abonament duet na walentynki

abonament duet na walentynki

Abonament duet na walentynki

Dokładnie za tydzień będzie 14 luty, czyli walentynki – prawdopodobnie najbardziej znienawidzony przez singli dzień w roku. Jednak niezależnie od tego, czy będziemy obchodzić ten dzień z tą drugą osobą oraz butelka wina, czy tylko z butelką – ten okres w roku oznacza konkretne promocje u operatorów sieci komórkowych. Oczywiście mowa o abonamentach typu duet, czyli dla dwóch osób. W domyśle najczęściej pomyślimy tutaj o parze/narzeczonych/małżeństwie, jednak równie dobrze możemy taki abonament wziąć wespół z kolegą lub koleżanką. Poważnie, nie sprawdzają tego.

I z tej właśnie okazji, przygotowaliśmy dla Was walentynkowe porównanie abonamentów duet. Jako, że w taki dzień warto kogoś obdarować czymś „ekstra”, wzięliśmy najlepsze taryfy, jakie oferowali poszczególni operatorzy w ramach abonamentu duet. Równie ważny co cena, była pakiet internetu. Jeśli chodzi o dodatkowe usługi, najważniejsze wśród nich było darmowe korzystanie z portali społecznościowych – w końcu, skoro to ma być prezent na walentynki, to powinien zawierać możliwość ciągłego kontaktu również poprzez social media. Wybrane oferty są aktualne na dzień 07.02.2018.

Abonament duet

– porównanie ofert walentynkowych

[supsystic-tables id=58]

 

Który abonament duet na walentynki najlepszy?

Spośród 9 ofert duet, najciekawsze wydają się dwa pierwsze z naszego zestawienia. W przypadku Plusha, dzięki rabatowi w ramach duetu będziemy miesięcznie płacić tylko 40 zł za dwa numery, dostając przy tym w sumie 30 GB – a do tego popularne serwisy społecznościowe nie uszczuplą nam naszego internetu. Lajt Mobile jest o 20 zł droższy, jednak oferuje w sumie dla dwóch numerów aż 60 GB – żeby tylko wykorzystać w miesiąc, trzeba by mieć wyjątkowo nieudane walentynki. Abonament duet od Virgin Mobile, podobnie jak Plush, daje po 15 GB internetu na numer, ale kosztuje prawie tyle, co Lajt, stąd też znalazł się na 3 miejscu.

Nju Mobile oferuje najtańszy abonament duet w naszym zestawieniu, jednak na początku umowy daje nam najmniej internetu w porównaniu do innych sieci komórkowych. Jednak Nju znalazł się na 4 miejscu dzięki stażowemu, w ramach którego po 6 miesiącach będziemy mieli już 20 GB, a po dwóch latach, 30 GB – a cena abonamentu oczywiście pozostanie bez zmian.

Premium Mobile abonament to stosunkowo nowy operator wirtualny, który działa na rynku od stycznia 2016 roku. Początkowo oferował on rozwiązania dla biznesu, jednak szybko przestawili się na oferty dla klientów indywidualnych. Abonament Premium Mobile w porównaniu do innych operatorów plasuje się po środku stawki. W ramach abonamentu dla dwojga, dają nam niezłą ilość internetu, przy niezłej cenie – aczkolwiek w sumie nie wyróżniają się niczym na plus, ani na minus w tym konkretnym zestawieniu.

Dalej w naszym rankingu abonamentów duet na walentynki mamy czterech największych krajowych operatorów. Ich oferty są bardzo zbliżone, jednak każdy oferuje inny zestaw dodatkowych usług. Aczkolwiek najciekawsze tutaj są różnice pomiędzy Plusem i jego submarką, Plushem – ponad dwukrotnie niższa cena Plusha, przy większej ilości internetu na numer. Jednak to, czym wyróżniają się Ci operatorzy, to oferty z telefonami. Poniżej prezentujemy zestawienie z wybranymi zestawami telefonów – w końcu sam abonament to dość mało wymierny prezent na walentynki – a smartfony (najlepiej takie same!) to już całkiem inne gadanie.

Abonament duet na walentynki z telefonem

* do ceny abonamentu wliczyliśmy cenę rat za telefony

Jak widać, abonament duet z telefonem oferuje już mniejsza liczba sieci komórkowych. Ponownie Plush wyróżnia się pod względem ceny – nawet z telefonami. Drugi Play w ramach promocji walentynkowej obniża ceny na m.in. HTC U Play – zapłacimy za nie 99 zł za sztukę w ramach abonamentu duet. T-Mobile na walentynki oferuje oprócz Xperii także Samsungi Galaxy J3 (2016) oraz Huawei P9 Lite – każdy za 9 zł. Orange na dzień dzisiejszy oprócz wspomnianego P9 Lite oferuje  też LG K10.

Jak widać, jest co sprezentować naszej drugiej połówce (ewentualnie koledze), zarówno jeżeli chodzi o nowy abonament, jak i smartfon. Jako, że jeszcze został cały tydzień, do walentynek, warto regularnie sprawdzać, czy nie będą się pojawiać nowe okazjonalne promocje. A my życzymy Wam przyjemnego 14 lutego, niezależnie od tego, czy obchodzicie walentynki, czy wolicie tradycyjne święto nocy Kupały. Byleby tylko nie za dużo tego wina.

 

Abonament duet na walentynki
4.5 (90.67%) 15 votes