Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

play telefony

Play Telefony

Play telefony – od lat oprócz ofert abonamentowych sprzedaje także telefony. Od lat konkuruje na tym polu z innymi wielkimi operatorami – Orange, T-mobile i Plusem. Play oferuje szeroki wachlarz smartfonów w różnych rodzajach ofert. Znajdziemy w Play smartfony na abonament, smartfony w Play Mix, telefony w Junior Box, telefony w abonamencie rodzinnym oraz telefony bez umowy abonamentowej. Do tego mamy Play Outlet – telefony powystawowe w Play oraz telefony Meizu w Play.

Play telefony na abonament

Play telefony w abonamencie oferuje w cenach zależnych od tego, w jakiej wysokości wybierzemy cenę abonamentu. Oferta Play z telefonem to trzy abonamenty za 40, 60 lub 70 zł. Warto dodać, że bez telefonu każda z tych ofert będzie kosztować o 10 zł mniej. Do tego obecnie Play ma promocję, w ramach której przy przeniesieniu numeru nie będziemy płacić abonamentu przez 6 miesięcy.

Zobacz też: Abonament Rodzinny? Ranking Ofert

play telefony na abonament iphone

Tak jak wspomnieliśmy, telefony sieć Play sprzedaje w niższych cenach, jeżeli wybierzemy wyższy abonament. Możemy dostosować jego wysokość nawet do 250 zł miesięcznie – w tej opcji obecnie znajdziemy tylko iPhone XR 256 GB za 559 zł przy odbiorze. Ogólnie jednak za każde dodatkowe 10 zł abonamentu cena telefonu w Play zmienia się o 200-250 zł, zależnie od wybranego modelu. Przykładowo, w abonamencie SOLO M za 100 zł miesięcznie będziemy mogli dostać za 1 zł telefony: Samsung Galaxy A6, Huawei P20 Lite lub Sony Xperia XA2.

Telefony Mix Play

Play oferuje także telefony w ofercie Mix. Ceny telefonów w Play Mix za 30 zł są niższe, niż w abonamencie SOLO M – przykładowo LG K11 jest tańszy o 170 zł, mocniejszy Huawei Mate 10 Lite o 140 zł. Warto mieć jednak na uwadze, że Mix w Play to tzw. oferta elastyczna. Oznacza to, że przez pierwsze 12 miesięcy płacimy niższą cenę doładowania. Później mamy opcję przedłużenia umowy o rok – dzięki czemu cena pozostaje bez zmian – lub nieprzedłużania, przez co cena doładowania podwoi się.

Junior Box Play

Junior Box to wyjątkowa oferta Play, skierowana dla dzieci i młodzieży. Jest to gotowy zestaw, w skład którego wchodzi gadżet (bezprzewodowe słuchawki lub bezprzewodowy głośnik), usługi dodatkowe oraz smartfon – obecnie są to Huawei Y5 2018 lub LG K8. Junior Box działa na podobnej zasadzie, co Play Mix.telefony play JUNIOR BOX

Play Duet telefony

W abonamencie rodzinnym Play, jaki w ofercie Play Duet, również możemy dobrać smartfony- do każdego kolejnego numeru inny. Ale o ile ceny abonamentu w tych ofertach rodzinnych są niższe, niż przy abonamencie na jeden numer, tak ceny telefony w Play nie ulegają zmianie, więc tak jak w przypadku zwykłego abonamentu, ich ceny będą zależne od tego, czy zmienimy wysokość miesięcznego rachunku. Również jak przy ofercie SOLO, dobierając telefon, abonament automatycznie rośnie o 10 zł od numeru.

Telefony Play bez umowy

Play sprzedaje już także smartfony bez umowy, dzięki czemu nie musimy wiązać się z operatorem umową, jeżeli ma on nasz wymarzony telefon w ofercie. Play dla wielu urządzeń gwarantuje najniższą cenę na rynku, przynajmniej w porównaniu do innych operatorów. Warto dodać, że Telefony Play sprzedaje również w ratach 0%.

Meizu w Play

Od niedawna możemy także kupić smartfony Meizu w Play. Obecnie w ofercie znajdują się cztery urządzenia tej marki: Meizu M6T, Meizu M6s, Meizu M8c oraz Meizu 16th. W abonamencie na jeden numer telefony te możemy kupić w następujących cenach:

Model Solo S Solo M Solo L
Meizu M6T 349,00 zł 259,00 zł 179,00 zł
Meizu M6s 599,00 zł 519,00 zł 439,00 zł
Meizu M8c 329,00 zł 239,00 zł 159,00 zł
Meizu 16th 2 179,00 zł 2 089,00 zł 1 999,00 zł

 

Jeśli szukasz najtańszego abonamentu w Play przejdź do podsumowania.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *