Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

SMS i MMS

SMS i MMS “od wróżki” – już go nie zamówią klienci Orange

Orange podjął ciekawą decyzję. Od 1 listopada nie będzie już można u niego zamówić płatnych przychodzących wiadomości SMS i MMS specjalnych. Czy oznacza to, że SMS i MMS “od wróżki” już nie dotrze do klientów Orange?

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Płatne SMS i MMS – Orange z nimi kończy

Co można było zamówić w ramach płatnej subskrypcji? Oczywiście wspomniane już wiadomości “od wróżki”, horoskop, wyniki totolotka, program TV, wyniki rozgrywek sportowych. Ale oprócz tego także mniej typowe wiadomości, zawierające przysłowia, cytaty, pozytywne myśli, wiersze, właściwości kamieni szlachetnych i drzew, dowcipy, sennik, porady psychologiczne, diety, plotki lub ciekawostki, a także memy. Trochę więc tych możliwości było.

Tani Internet w domu – zestawienie ofert

Jeśli jednak ktoś zamówił wcześniej takie usługi, może z nich korzystać do momentu, kiedy sam zrezygnuje albo usługodawca przestanie je świadczyć.

Co jest przyczyną takiej decyzji Orange? Po pierwsze użytkowników SMS i MMS specjalnych z roku na rok jest coraz mniej. Po drugie zdarzały się nadużycie, co doprowadziło np. do nowelizacji przepisów regulujących te kwestie.

Cóż, osobiście nigdy z podobnych usług nie korzystałam, ale ciekawa jestem czy wy tak. I co myślicie o takim posunięciu pomarańczowego operatora?

Bez telefonu? Tani abonament

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *