Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Wakacyjne zestawy Plus

Okazje na plus.pl, czyli wakacyjne zestawy dla każdego

Na stronie Plusa pojawiła się nowa promocja, więc śpieszymy, żeby Wam o niej napisać! Otóż na www.plus.pl, możecie znaleźć 4 wakacyjne zestawy do wyboru.  Oto one!

Wakacyjne zestawy Plusa na plus.pl

Pierwszy zestaw to:

  • Samsung Galaxy A5 (2017) + Pendrive Rey (16 GB)

Możecie go kupić w abonamencie za 1 zł na start i 81 zł miesięcznie. W tym 50 zł to abonament (No Limit), a 31 zł to rata za zestaw, którą trzeba będzie spłacać 36 miesięcy.

Wakacyjny zestaw Plus

Drugi zestaw to:

  • Huawei Mate 10 Lite + Powerbank

Ten zestaw również dostaniecie od 1 zł na start. Natomiast co miesiąc będzie płacić w sumie 86 zł, w tym abonament 50 zł i 36 zł rata (na 36 miesięcy). Trzeci zestaw:

  • Huawei P20 128 GB + 360 Panoramic Camera CV60

Zestaw z nowym flagowcem Huawei’a wyniesie was 198 zł na start i 119 zł miesięcznie. Miesięczna kwota obejmuje 50 zł abonamentu i 69 zł rata za zestaw (na 36 miesięcy). Ostatni zestaw:

  • Samsung Galaxy J7 (2017) + pendrive Yoda (16 GB)

Za ostatni zestaw zapłacicie 1 zł na start i 78 zł co miesiąc. Miesięczna kwota to 50 zł abonamentu i 38 zł rata za sprzęt (na 36 miesięcy).

wakacyjne zestawy Plus (1)

Każdy z zestawów można też wziąć w ramach niższego abonamentu. Możecie też inaczej skonfigurować sobie raty. Nie wszyscy chcą je płacić jeszcze przez rok po wygaśnięciu umowy na abonament… Podane przez nas kwoty dotyczą nowych klientów, ale zestawy są dostępna także dla obecnych klientów Plusa, którzy zechcą przedłużyć umowę, a także dla osób, które chcą przenieść swój numer od innego operatora.

I jak Wam się podobają takie oferty? Czy Waszym zdaniem to rzeczywiście są dobre okazje?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *