Huawei P30 i P30 Pro - wygląd i specyfikacja

Huawei P30 i P30 Pro - wygląd i specyfikacja

Już niebawem, bo 26 marca, Huawei oficjalnie zaprezentuje modele P30 i P30 Pro. Na szczęście nie musimy czekać na debiut tych urządzeń, żeby dowiedzieć się jak wyglądają i co mają w środku. A to dzięki wiarygodnym renderom brytyjskiego leakstera. Czego możemy się spodziewać?

Sprawdź też operatorzy komórkowi w Polsce i najlepszy internet domowy.

Hauwei P30 i P30 Pro – aparaty

Zacznijmy od tego, że urządzenia będzie różnić ilość oczek aparatu. W P30 aparat będzie potrójny, a w P30 Pro poczwórny. Przy czym czwarta kamerka została ulokowana oddzielnie, pod diodą doświetlającą. Model z dopiskiem Pro dostał też zaokrąglony po bokach wyświetlacz OLED i czytnik linii papilarnych zintegrowany z ekranem. Model bez Pro nie będzie miał zaokrągleń za to także powinien mieć czytnik linii papilarnych w ekranie. Oba urządzenia otrzymają przednią kamerkę ukrytą w kropelkowym notch’u. O Huawei P30 Pro wiemy też, że będzie napędzany przez procesor HiSilicon Kirin 980. Spodziewamy się rzecz jasna, że w obu modelach uświadczymy Androida 9 Pie.

Zobacz najlepszy abonament rodzinny porównanie i najtańszy abonament bez telefonu.

Hauwei P30 Pro - rednerdyHuawei P30 Pro

Huawei P30 - rendery

Huawei P30

Trzeba  przyznać, że rendery wydają się być bardzo wiarygodne. Wiarygodność grafik przedstawiające model P30 Pro została już potwierdzona przez zdjęcia. CEO Huawei’a Richard Yu został bowiem sfotografowany z nowym P30 Pro w ręku. Tak, czy inaczej smartfony prezentują się bardzo dobrze. Jak na Huawei przystało. Jednak, żeby ocenić ich konkurencyjność musimy poczekać jeszcze na więcej danych technicznych. W końcu wygląd to nie wszystko 😉

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *