Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

nowe pakiety w Play na kartę

Nowe pakiety w Play na kartę i 30 GB w prezencie

Od początku lutego dostępne są nowe pakiety w Play na kartę. Oprócz tego operator daje 30 GB użytkownikom prepaid’ów. Czy nowa oferta Play jest opłacalna? I jak skorzystać z dodatkowych 30 GB?

Nowe pakiety w Play na kartę

Play przygotował 2 nowe warianty oferty na kartę. Pierwszy z nich to SOLO S, a drugi SOLO  L.

SOLO S powstał z myślą o tych, którzy nie potrzebują internetu w telefonie. Cena pakietu to 20 zł i w tej kwocie mieszczą się nielimitowane połączenia i SMS-y.

SOLO L  jest natomiast skierowany do tych, którym zależy głównie na internecie. Za 30 zł miesięcznie dostają nielimitowany internet (15 GB na pełnej prędkości), rozmowy i SMS-y do wszystkich bez limitu oraz 100 minut, 50 SMS-ów i 500 MB do wykorzystania w UE. Pakiet SOLO L przy korzystaniu z oferty RODZINA (od 2 osób) kosztuje 25 zł za kartę.

Dla przypomnienia wspominamy, że do tej pory dostępny był tylko pakiet SOLO M za 25 zł miesięcznie, który obejmował nielimitowane połączenia, SMS-y i 10 GB internetu.

Czy Waszym zdaniem nowe pakiety w Play na kartę są opłacalne?

SOLO S, SOLO M, SOLO L

30 GB w prezencie dla ofert na kartę

Wspomnieliśmy też o tym, że dla użytkowników ofert na kartę Play przygotował gratisowe 30 GB. Żeby je otrzymać trzeba skorzystać z aplikacji Play24. To właśnie w niej mogą włączyć bonusowy pakiet. Dla jasności nie jest to 30 GB na jeden miesiąc, ale po 10 GB na 3 miesiące.

Jeśli ktoś nie korzysta z serwisu Play24, może skorzystać z promocji w innej wersji, nieco uboższej – 3 x 5GB. Włącza się ją kodem: *111*570*1#.

Dodatkowe GB-y w obu wersjach promocji, należy wykorzystać do 30 kwietnia 2019 r. Po tym dniu, zostaną anulowane. Co istotne, z promocji każdy klient może skorzystać tylko raz, a włączenie jednej wyklucza skorzystanie z drugiej.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *