Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Nowe oferty Plus MiX

Nowe oferty Plus MIX – Internetowy lub Rozmowny Plus MIX

Pojawiły się właśnie nowe oferty Plus MIX – Internetowy lub Rozmowny MIX to dwa nowe warianty dostępne dla klientów Plusa. Jak same nazwy wskazują jeden powstał z myślą o osobach, które potrzebują przede wszystkim dużo internetu, drugi ma być korzystny dla osób, które dużo rozmawiają. Czy faktycznie są opłacalne? Zobaczmy!

Nowe oferty Plus MIX

Internetowy Plus MIX obejmuje trzy poziomy zobowiązań za 30, 40 lub 50 zł.

  • Internetowy MIX30  – 4 GB internetu, 100 minut na rozmowy do wszystkich, no limit na rozmowy w sieci, SMS i MMS do wszystkich – bez limitu
  • Internetowy MIX40 – 6 GB internetu, 200 minut na rozmowy do wszystkich, no limit na rozmowy w sieci, SMS i MMS do wszystkich – bez limitu
  • Internetowy MIX50 – 8 GB internetu, 400 minut na rozmowy do wszystkich, no limit na rozmowy w sieci, SMS i MMS do wszystkich – bez limitu

Rozmowny Plus MIX obejmuje dwa poziomy zobowiązań za 30 lub 40 zł.

  • Rozmowny MIX30 – 400 minut na rozmowy do wszystkich, no limit na rozmowy w sieci, SMS i MMS do wszystkich – bez limitu, pakiet 0,5 GB.
  • Rozmowny MIX40 – nielimitowane rozmowy do wszystkich, no limit na rozmowy w sieci, SMS i MMS do wszystkich – bez limitu, pakiet 0,5 GB.

Plus MIX tabelka

Plus zachęca do korzystania z ofert typu MIX podkreślając, że dają one możliwość łączenia zalet “oferty na kartę” ze smartfonem w dobrej cenie. Takie oferty dają też pewien wpływ na długość trwania umowy. Jeśli chcemy, żeby skończyła się wcześniej, możemy zwiększyć tempo doładowań kontraktowych. Niewykorzystane środki z doładowania i niespożytkowane GB-y przechodzą na kolejne miesiące, więc nic nie tracimy na takim skracaniu okresu zobowiązań.

Czy Waszym zdaniem zaproponowane przez Plusa nowe oferty rzeczywiście są opłacalne? My musimy szczerze odpowiedzieć, że nie… Dodajmy jeszcze, że jeśli ktoś zechce faktycznie wziąć telefon w ramach takiej oferty, tylko przez pierwsze 12 miesięcy będzie płacił podstawową kwotę (30,40 lub 50 zł). Przez następne 12 miesięcy będzie to już suma dwa razy wyższa (kolejno 60, 80 lub 100 zł). Można uniknąć takiej podwyżki deklarując nie 24, ale 36 doładowań. No i jeśli chodzi o same smartfony jakie dostępne są w ramach oferty typu MIX, to szału nie ma. Nie znajdziecie tam zbyt wielu modeli do wyboru i nie są to raczej najnowsze urządzenia.

A jak Wy oceniacie propozycję Plusa?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *