Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

nowe iPhone-y

Nowe iPhone-y od 14 września u niemieckich operatorów

Niemieccy operatorzy tacy jak Vodafone, O2 i Deutsche Telekom według doniesień macerkopf.de, będą sprzedawać nowe iPhone-y już od 14 września. Uściślając ma to być termin wystartowania przedsprzedaży. Właśnie od tego dnia będą przyjmować zamówienia na najświeższe modele Apple’a.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

 Nowe iPhone-y, kiedy premiera?

A kiedy nastąpi sama premiera nowych iPhone’ów? Najprawdopodobniej będzie to 12 września, czyli 2 dni przed przedsprzedażą w Niemczech. Jest to tym bardziej prawdopodobne, jeśli sięgniemy pamięcią do 12 września ubiegłego roku. Pamiętacie co się wtedy stało? Tak! To była data premiery iPhone’a 8, iPhone’a 8 Plus i iPhone’a X. Minąłby więc okrągły rok od tamtego wydarzenia i byłby to świetny moment na kolejną premierę.

Wspomniany już wyżej serwis, informuje też, że sama sprzedaż nowych urządzeń Apple ma się rozpocząć 21 września. Zapewne wielu czeka na ten dzień równie niecierpliwie, co na premierę.

Swoją drogą bardzo jesteśmy ciekawi jakie nazwy będą nosić nowe smartfony i na ile potwierdzą się informacje, które do tej pory rozniosły się na ich temat po sieci. Tymczasem zachęcamy do przeczytania naszego artykułu, w którym pisaliśmy nieco o tym, jakie mają być nowe iPhone-y.

Który z nich chcielibyście mieć?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *