Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

iphone

Prezentujemy iPhone w 3 nowych wersjach!

Od pokazania iPhone’a X minęło już trochę czasu. Inni producenci wypuścili na rynek po kilka nowości, a Apple jeszcze nie. Jednak wszyscy wiemy, że wkrótce, jeszcze w tym roku ma się pojawić rodzina iPhone’a X. Teraz wiemy też jak będzie wyglądać i czym będą się różnić 3 nowe modele. Zobaczcie co ciekawego przygotował Apple, prezentujemy iPhone w 3 nowych wersjach!

Największy i najmocniejszy iPhone

Zaczynamy od najmocniejszej wersji. A będzie to model bardzo podobny do iPhone’a X tyle, że większy, z ekranem OLED, ale o większej rozdzielczości (przekątna 6,5 cala, rozdzielczość 1244 na 2688 pikseli). Oba modele różni też ilość otworów na dolnej ramce. Nowy model ma ich więcej, co może być zwiastunem zastosowania w nim mocniejszych głośników.

Kolejną zmianą będzie zastosowanie złącza USB-C w ładowarce. Być może otworzy to drzwi do szybkiego ładowania, co byłoby niewątpliwie dużym plusem, biorąc pod uwagę zwiększoną w nowym modelu pojemność baterii. Obudowa ma być wykonana ze stali nierdzewnej, podobnie jak w iPhone X.

iphone x plus

Jeśli chodzi o procesor, będzie to układ Apple A12, a jego pracę wspomoże 4 GB RAM-u. Ten model został w sieci nazwany iPhone X Plus. Ceny nowego urządzenia będą niestety z całą pewnością wysokie…

Średni i najmniejszy iPhone

Najmniejszy model zapewne będzie po prostu odświeżoną wersją iPhone’a X. Natomiast średniej wielkości model, o którym mówi się iPhone 9, może być bardzo ciekawym następcą iPhone’a 8. Jeśli chodzi o ekran, ma być wykonany w technologii LCD lub IPS i mieć przekątną 6,1 cala. Ramki tego modelu będą nieco grubsze niż w modelach z ekranem OLED. iPhone będzie miał pojedynczy aparat, a układ w nim zastosowany to najprawdopodobniej zeszłoroczny Apple A11.

Abonament Duet – najlepsze oferty

Obudowa tego modelu wykonana będzie ze szkła i aluminium, a całe urządzenie będzie nieco grubsze niż dwa pozostałe. No i teraz ważna informacja! iPhone 9 ma mieć podwójne wejście na kartę SIM, ale wersja DualSIM ma się ukazać tylko na niektórych rynkach. Ten model ma być najtańszy z całej nowej trójki, co jednak z pewnością nie oznacza, że będzie tani.

iphone x 3

Cechy wspólne nowej trójki

Tym, co będzie łączyć wszystkie nowe modele jest notch, co za tym idzie system Face ID i kamera TrueDept z przodu obudowy. Oprócz tego wszystkie, będą miały wystający aparat główny. Jak widać na zdjęciach “home button” zniknął z iPhone’ów bezpowrotnie i nie uświadczy się go w najnowszych telefonach Apple.

Gdzie najlepszy abonament bez telefonu?

Powyższe informacje pochodzą z różnych przecieków, ale na ich potwierdzenie trzeba będzie poczekać. Który z wyżej opisanych modeli jest Waszym zdaniem najbardziej atrakcyjny?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *