Mobilny Ranking » Nowa aplikacja Mój T-mobile w końcu w pełnej wersji
Wiadomości

Nowa aplikacja Mój T-mobile w końcu w pełnej wersji

Po wielu miesiącach prób i zachęcania do testowania T-mobile w końcu oficjalnie udostępnił dla wszystkich swoją nową aplikację Mój T-mobile. Aplikacja Mój T-mobile została przerobiona od podstaw i w porównaniu do swojej poprzedniczki ma być wielokrotnie bardziej wydajna.

aplikacja Mój T-Mobile – Aplikacje w Google Play

Aplikacja Mój T-mobile oficjalnie dostępna dla wszystkich klientów

T-mobile bardzo mocno akcentuje, że dzięki tej aplikacji będziemy mogli oszczędzać bardzo dużo czasu. W dużej mierze wynika to z zebranych w trakcie beta-testów informacji od tych osób, które chciały testować aplikację w jej wczesnych wersjach. Jak podaje samo T-mobile, dzięki aplikacji Mój T-mobile:

– można sprawdzić status wybranych pakietów i usług 27 razy szybciej, niż przez infolinię,

– 30 razy szybciej przejrzymy faktury i sprawdzimy saldo konta,

– paczkę roamingową aktywujemy 12 szybciej niż telefonicznie.

W jaki sposób to zmierzono, operator nie podaje. Także lepiej traktować takie porównania co najmniej z przymrużeniem oka. Albo i obydwu.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Aplikacja Mój T-mobile zyskała trochę funkcji, których wcześniejsze wersje nie miały. W tym jednoczesne zarządzanie wieloma numerami w jednym profilu, możliwość przypisania nazw powiązanym w aplikacji numerom czy automatycznych płatności z pomocą karty kredytowej. Aplikacja pozwoli tez zachować stałą kontrolę nad swoimi usługami, dając wgląd do historii faktur z ostatnich 12 miesięcy czy możliwość sprawdzenia pakietów dodatkowych, np. roamingu.

Aplikacja została przebudowana od podstaw, stąd też całkowita zmiana pod względem estetyki i użyteczności. Została też poprawiona stabilność.

T-mobile pracuje również nad rozwojem opcji kontaktu z biurem obsługi, blokadami klienckimi i zarządzania zgodami, jak i możliwością płacenia i doładowywania konta przy pomocy Google Pay i Apple Pay.

Nowa aplikacja Mój T-mobile dostępna jest zarówno na Androida oraz iOS. Możecie pobrać ją poniżej.

Mój T-mobile Android:

[appbox googleplay id=pl.tmobile.miboa&hl=pl]

Mój T-mobile iOS:

[appbox appstore 495153613 ]
Nowa aplikacja Mój T-mobile w końcu w pełnej wersji
3.7 (73.85%) 13 votes

728x90