Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

10 GB od T-Mobile

10 GB od T-Mobile za pobranie testowanej aplikacji

Przydałyby się dodatkowe GB-y? Czemu nie… Do 30 września możecie dostać darmowe 10 GB od T-Mobile jeśli pobierzecie na swojego smartfona nową aplikację operatora. Dotyczy to wszystkich właścicieli urządzeń z Androidem. Przyjrzyjmy się szczegółom tej promocji!

10 GB od T-Mobile

Testy nowej aplikacji klienckiej T-Mobile zaczęły się w lipcu br. i lada moment zostanie ona udostępniona wszystkim klientom. Zanim to jednak nastąpi operator zachęca do ostatnich testów oferując darmowe 10 GB dla tych, którzy do 30 września pobiorą i zalogują się do nowej aplikacji “Mój T-Mobile”. Na wykorzystanie pakietu mamy 30 dni.

“Mój T-Mobile” ma być aplikacją self care, umożliwiającą klientom szybsze i wygodniejsze zarządzanie swoimi usługami. Pośród dostępnych w niej funkcji, znajdziecie:

  • zarządzanie wieloma numerami jednocześnie
  • przypisywanie powiązanym w aplikacji numerom nazw, co ułatwi zarządzanie nimi
  • możliwość dodania karty kredytowej jako automatycznej formy płatności lub metody doładowania kont prepaid
  • możliwość zapłacenia i przeglądania historii faktur z okresu 12 miesięcy

Do testów zapraszani są zarówno klienci abonamentowi, jak i użytkownicy ofert na kartę, o ile tylko posiadają smartfony z Androidem. Posiadaczom iPhone’ów należą się chyba przeprosiny 😉 Natomiast cała reszta może się cieszyć 10 GB jeśli pobierze paczkę instalacyjną ze sklepu Google Play i przystąpi do testów korzystając z poniższego linku:

https://play.google.com/apps/testing/pl.tmobile.miboa

Co ważne, bonus w postaci pakietu internetowego dostaną tylko ci, którzy będą testować aplikację po raz pierwszy. Wszelkie ewentualne uwagi i opinie możecie przysłać na adres mailowy: [email protected]. No to jak, kto się zdecyduje?

 

 

Mój T-Mobile
Mój T-Mobile
Developer: Unknown
Price: Free

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *