Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Przetestuj nową wersję aplikacji “Mój T-Mobile”

Od dziś wszyscy klienci T-mobile mogą sprawdzić jak działa wersja beta odświeżonej aplikacji Mój T-mobile. W pierwszej kolejności do testów operator zaprasza klientów abonamentowych, korzystających z urządzeń z Androidem.

Tani internet domowy

Nowa wersja Mój T-mobile jest już dostępna w Google Play. Aby uzyskać dostęp do nowej wersji beta aplikacji, trzeba wejść na tą stronę Google Play. Jeżeli mamy już zainstalowaną starą wersję Mój T-mobile, automatycznie zostanie ona zaktualizowana do wersji testowej. W innym wypadku będziemy musieli ją zainstalować.

T-mobile chwali się, że jest to “rzeczywistości nie aktualizacja, ale zaprojektowana od nowa aplikacja”.  Oznacza to nową szatę graficzną, lepszą stabilność i inny silnik aplikacji. Wśród wprowadzonych funkcji znajdziemy:

  •  zarządzanie z poziomu jednej aplikacji innymi powiązanymi kontami
  •  przypisanie powiązanym w aplikacji numerom nazw dla łatwego zarządzania
  •  możliwość dodania karty kredytowej jako formy automatycznej płatności oraz metody doładowywania kont prepaid

Gdzie najtaniej

Do tego T-mobile chce wkrótce wprowadzić możliwośc zmiany języka aplikacji na angielski, zarządzanie e-fakturą, zgodami klienckimi, czy blokadami. Aktualizację zainstalować mogą też klienci systemów Mix oraz na kartę, jednak przy uruchomieniu apki, będzie ona zalecać powrót do obecnej, komercyjnej wersji.

Aplikacja Mój T-Mobile na Androida

Mój T-Mobile
Mój T-Mobile
Developer: Unknown
Price: Free

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *