Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

no limit i 10 gb

No limit i 10 GB na 60 dni – nowy pakiet w sieci wRodzinie

No limit jest modny, no limit jest pożyteczny, no limit staje się standardem. Każdy szanujący się operator oferuje klientom jakieś no limit. Teraz pojawiła się na rynku pewna nowość w tym zakresie. Wprowadziła ją sieć wRodzinie, będąca jak być może pamiętacie, marką Aero2. Ta właśnie sieć postanowiła zaproponować klientom nowy pakiet – no limit i 10 GB internetu. Żadna tam nowość powiecie. Owszem, nowością jest okres ważności tego pakietu!

Ranking ofertZobacz gdzie najtańszy internet domowy i abonament bez telefonu.

No limit i 10 GB na 60 dni

Nowy pakiet wRodzinie jest ważny przez 60 dni! Swoją drogą co myślicie o takim posunięciu? Wygodne?

W ramach pakietu operator udostępnia:

  • nielimitowane połączenia krajowe (na komórki i stacjonarne),
  • nielimitowane SMS-y,
  • 10 GB internetu (do wykorzystania w Polsce).

nowy pakiet wRodzinie

A cena? No właśnie, co ważne, nowy pakiet kosztuje jedynie 30 zł. Wychodzi więc na to, że płacimy 15 zł za 30 dni. Chyba przyznacie, że to dobra oferta? Przynajmniej dla tych, co nie planują wojaży…

Ta oferta obowiązuje od 14 sierpnia, aż do odwołania.

Sprawdź też sieci GSM i najtańszy abonament rodzinny.

Jak aktywować/sprawdzać pakiet lub zrezygnować?

Jak aktywować pakiet? Wystarczy, że użyjecie krótkiego kodu USSD *222*1#. A jeśli chcielibyście sprawdzić status pakietu, użyjcie kodu *222#. Jeśli raz aktywujecie pakiet, będzie automatycznie odnawiał co 60 dni, jeśli oczywiście będziecie mieli na koncie wymaganą ilość środków, czyli 30 zł. Jeśli stwierdzicie, że to jednak nie dla was, możecie zrezygnować z automatycznego odnawiania pakietu korzystając z kodu *222*0#.

v

A może darmowy starter do tego…?

Samo korzystanie pakietu nie wpływu na ważność konta. Wynosi ona cały czas 24 miesiące po każdym doładowaniu. wRodzinie zachęca też klientów do zakupu darmowego startera. Można to zrobić korzystając ze strony: startery.wrodzinie.com.pl. Jeśli się na to zdecydujecie Starter zostanie do was wysłany Pocztą Polską, oczywiście za przesyłkę też nie płacicie. Zostanie jednak nieaktywny aż do rejestracji,  której można dokonać właśnie w placówkach Poczty Polskiej, a także w salonach Cyfrowego Polsatu i w salonie firmowym Sferii w Warszawie (ul. Dzielna 58).

Jak oceniacie nową ofertę wRodzinie? Podoba Wam się pomysł z ważnością pakietu przez 60 dni? Wiecie, że dla wielu to może oznaczać o połowę mniej doładowań w roku?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *