Mobilny Ranking » Nielimitowany internet za darmo w aplikacji Buckshee
Promocje

Nielimitowany internet za darmo w aplikacji Buckshee

Buckshee

Buckshee, to aplikacja mobilna tworzona przez tę samą firmę, która stworzyła WebHop. Obie aplikacje działają na tej samej zasadzie. Z tymże WebHop należy do TVN-u. Teraz aplikacja Buckshee będzie oferować darmowy nielimitowany internet.

Dokładniej, aby korzystać tej usługi, będziemy musieli oglądać reklamy wyświetlane na naszym smartfonie. Korzystać z Buckshee mogą abonenci prepaidowi i abonamentowi sieci Orange, Play (w tym Red Bull Mobile), Plus i T-Mobile (w tym Heyah) którzy maja aktywną usługę transmisji danych. Warto dodać, że usługa ta nie działa w Nju Mobile. Przesył danych nie będzie obciążał Twojego rachunku lub nie będzie pobierał środków w przypadku numerów prepaid.

porównanie oferta

Jeżeli jesteś zainteresowany tym darmowym internetem mobilnym, najpierw należy pobrać aplikację(pod artykułem↓) Następnie upewnij się że uruchomiłeś/łaś transfer danych komórkowych. Potem kliknij szary przycisk na dole aplikacji. Przy pierwszym połączeniu system Android zapyta czy ufasz aplikacji i czy pozwalasz żeby aplikacja zestawiła połączenie VPN. kliknij OK. Następnie zobaczysz zgody na dostarczanie materiałów reklamowych w czasie korzystania z usługi. Zgodnie z Polskim prawem musisz je zaakceptować żeby móc korzystać z tej apki. Reklamy w tej aplikacji dostarcza Polsat.

Aplikacja Buckshee:

[appbox googleplay id=com.moben.buckshee]
Nielimitowany internet za darmo w aplikacji Buckshee
3.9 (78.46%) 13 votes

728x90