Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

WebHop TVN

WebHop – czyli darmowy internet teraz także nielimitowany

Na początku grudnia wspominaliśmy o pewniej ciekawej aplikacji o nazwie WebHop, która pozwalała na darmowe korzystanie z internetu po obejrzeniu paru reklam. Teraz TVN – który jest właścicielem tej aplikacji – postanowił rozszerzyć możliwości tej apki.

Zobacz też: Jaki internet domowy najlepszy?

Do tej pory codziennie do dyspozycji mieliśmy 100 MB danych do wykorzystania w ramach tej aplikacji. Oznaczało to, że miesięcznie mogliśmy w ten sposób wykorzystać nawet 3 GB internetu. Jedyne, co musieliśmy zrobić, to obejrzeć klika reklam.

Zobacz też: Najtańszy Abonament bez telefonu?

jednak od 22 lutego limit 100 MB został zniesiony. Po przekroczeniu tej ilości danych, prędkość internetu zostanie nieco ograniczona, ale ciągle będziemy mogli bezpłatnie korzystać z internetu. Warto też dodać, że obecnie z możliwości WebHop korzystać mogą tylko mogą użytkownicy czterech największych sieci: Orange, Plus, T-Mobile oraz Play, i tylko Ci, którzy posiadają telefony z Androidem. Poniżej możecie pobrać WebHop:

Aplikacja WebHop

WebHop
WebHop
Developer: MOBEN
Price: Free

 

Co ciekawe, firma która stworzyła powyższą aplikację, ma też na koncie Buckshee. Ta aplikacja działa praktycznie w ten sam sposób, jednak po prostu nie jest sygnowana przez TVN. I również działa tylko w Play, Plus, Orange i T-mobile Buckshee możecie pobrać tutaj:

Aplikacja Buckshee

Buckshee
Buckshee
Developer: Unknown
Price: Free

 

Jakie jest Wasze zdanie na temat takich aplikacji? Warto kosztem kilku minut poświęconych an reklamy korzystać z darmowego internetu? I czy uważacie, ze tego typu aplikacje mogą być ciekawą alternatywą, planem b, w razie wyczerpania naszego normalnego pakietu danych?

Zobacz też: Abonament rodzinny – gdzie najtaniej?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *