Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

WebHop TVN

WebHop – darmowy internet od TVN z haczykiem

Właśnie wystartowała nowa usługa od TVN, tak zwany WebHop. Czy traktować ją w pełni na poważnie, czy w ramach ciekawostki – sam nie wiem. WebHop to aplikacja na Androida, która za darmo pozwoli nam na korzystanie z internetu mobilnego. Ale żeby móc z niego korzystać, musimy w pierwszej kolejności obejrzeć reklamy lub oferty sponsorów wyświetlone przez aplikację. I dziennie będziemy mogli w ten sposób wykorzystać do 100 MB danych.

WEBHOP

WebHop przeznaczony jest tylko dla głównych sieci komórkowych tj. Orange, T-Mobile, Plus i Play. W teorii w skali miesiąca daje nam to nawet 3 GB internetu za darmo (ale z drugiej strony czas to pieniądz, więc może nie tak całkiem za darmo).

WebHop jako plan B

Oglądanie reklam nie jest dla mnie najprzyjemniejszą formą spędzania wolnego czasu. A 100 MB to kilka minut oglądania YouTube w wyższej jakości (albo naprawdę dużo zdjęć z kotami), więc nie jestem pewien czy jest to usługa, z której będę korzystał.

Ale z drugiej strony, jak się nad tym zastanawiam, to jeżeli ktoś regularnie przekracza swój pakiet danych,  a nie chce specjalnie dopłacać za dodatkowe gigabajty i nie przeszkadza mu kilka minut reklam, to może tą aplikację zainstalować w ramach rozwiązania awaryjnego.

Bo w sumie może korzystając na co dzień z internetu zużywamy go trochę więcej, niż 100 MB dziennie, to jednak jeżeli zdarzy nam się “wypstrykać” z internetu, tego typu aplikacja może nam pomóc, np. w przypadku gdy będziemy się nudzić w kolejce do lekarza.

A tutaj WebHop do ściągnięcia
WebHop
WebHop
Developer: MOBEN
Price: Free

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *