Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Najtańszy abonament z internetem

Najtańszy abonament z internetem bez telefonu

Najtańszy abonament z internetem bez telefonu

Prawie cała moja aktywność w internecie dzieje się za pomocą mojego smartfona. No, poza pracą oczywiście. Ale maile, informacje, filmy na YouTube – wszystko to przeglądam na telefonie.  Jednak większość tej aktywności dzieje się poprzez sieci Wi-Fi, z których korzystam. I średnio w miesiącu zużywam około 2 GB internetu. Wiem też, że dla wielu nawet 10 GB w 30 dni to żadne wyzwanie. Jednak ja należę do ludzi, którzy z internetu korzystają rozsądnie i nie potrzebują nielimitowanych pakietów, których i tak nigdy nie wykorzystam. Ale mimo to, internet jest mi potrzebny każdego dnia. Dlatego też postanowiłem sprawdzić, jaki jest najtańszy abonament z internetem. Na razie bez telefonu, ponieważ jednak należę do tych, którzy wolą kupić słuchawkę osobno.

Więc jeżeli korzystasz z telefonu tak jak ja, potrzebujesz co najmniej 2 GB internetu (ale duże pakiety nie są dla Ciebie koniecznością), często piszesz SMSy ale MMSy nie są dla Ciebie i dość sporo dzwonisz (cześć Mamo!), no i jak sam tytuł artykułu sugeruje, nie lubisz płacić za abonament 3-cyfrowych kwot,  to zestawienie z tego artykułu jest tym czego szukasz czyli najtańszy abonament z internetem.. Kategoria najtańszy abonament z internetem – oferty aktualne na dzień 04.12.2017.

Najtańszy abonament z internetem bez telefonu – zestawienie
Miejsce Operator Taryfa Opłata Pakiet Danych Więcej
1. Premium Mobile FreedomPL 16,70 zł 3 GB najtańszy abonament bez telefonu
2, Virgin Mobile Plan 1 19,00 zł 3 GB najtańszy abonament bez telefonu
3. Netia #DużoSię 19,90 zł 4 GB najtańszy abonament bez telefonu
4. Vectra Plan Bezlimit 5 GB 19,90 zł 5 GB najtańszy abonament bez telefonu
5. FM Mobile Best MOVE free 19,90 19,90 zł 5 GB najtańszy abonament bez telefonu
6. Lajt Mobile Lajtowy No Limit4 GB LTE 19,99 zł 4 GB najtańszy abonament bez telefonu
7. Red Bull Mobile RBM Energy z usługą„Miesiąc bez limitów” 29,00 zł 10 GB najtańszy abonament bez telefonu
8. Nju Mobile Wszystko nie więcejniż 29 zł 29,00 zł 10 GB najtańszy abonament bez telefonu
9. Plush Plush Abo M 20,00 zł 3 GB najtańszy abonament bez telefonu
10. T-mobile T1 na 24 miesiące 29,95 zł 2 GB najtańszy abonament bez telefonu
11. Folx Subskrypcja Folx 29,99 zł 20 GB najtańszy abonament bez telefonu
12. Mulitmedia Bez limitu 29,99 zł 29,99 zł 2 GB najtańszy abonament bez telefonu
13. Orange Podstawowy 29,99 29,99 zł 2 GB najtańszy abonament bez telefonu
14. Play Stan Nielimitowany Mini 30,00 zł 5 GB najtańszy abonament bez telefonu
15. Plus Ja+ Abonament 10 GB 59,99 zł 10 GB najtańszy abonament bez telefonu

 

Podsumowanie – Najtańszy abonament z internetem

Jak widać powyżej, najtańszy abonament z internetem w rozsądnej ilości oferuje w tej chwili Premium Mobile abonamenty. Jest on o parę złotych tańszy od pozostałych abonamentów poniżej 20 złotych. Premium Mobile to młoda sieć, która funkcjonuje od 2016 roku na polskim rynku, jednak w tym czasie udało jej się mocno wejść na rynek operatorów wirtualnych. Pozostałe oferty w tej grupie oferują trochę więcej internetu,ale dopiero taryfy oscylujące w granicach 30 złotych zapewnią nam warunku typu no limit (darmowe minuty na komórki/tel. stacjonarne; darmowe SMSy i MMSy). Ale i w tym przypadku nie będą to wszystkie z nich. Poza tym w grupie najdroższych wybranych do zestawienia taryf widać duże rozstrzelenie w oferowanym pakiecie danych. Mamy tutaj kilka ofert po 2 GB, mocne 10 GB od Red Bull Mobile i imponujące 20 GB od nowej sieci Folx. Jednak należy pamiętać, że aby móc korzystać z tej ostatniej, musimy dostać specjalne zaproszenie. Także w naszej kategorii najtańszy abonament z internetem jest co wybierać.Wszystko zależy od tego co dla nas jest najważniejsze -decyzje warto przemysleć i podjac indywidualnie jaki będzie najtańszy abonament z internetem. Ponadto ważne bedzie jest ile interntenu potrzebujemy, wiec sam wybierz najtańszy abonament z internetem.

Generalnie, jeśli chodzi o najtańszy abonament z internetem bez telefonu, to mamy tutaj do czynienia z naprawdę wielkim bogactwem wyboru, zarówno pod względem liczby ofert, jak i ich różnorodności. Aczkolwiek myślę, że jest kilka opcji, które dość wyraźnie wybijają się na tle konkurencji. Ale jeżeli sam miałbym wybierać, to pewnie najpierw zadzwoniłbym od Mamy. Dobrze, że mam nielimitowane minuty. Zapraszam więc do indywidulanej decyzji w naszym zestawieniu – najtańszy abonament z internetem bez telefonu.

Comments

 • bbc

  A gdzie jest np a2mobile?

  • Marcin Łoziński

   a2mobile nie ma w swojej ofercie abonamentu, jedynie taryfy na kartę :)

   • R

    Chyba zapomniał Pan o Plush... 25 PLN za miesiąc, 15 GB i bez limitu do wszystkich...

    • Marcin Łoziński

     Plush jak najbardziej znajduje się w zestawieniu. Jest reprezentowany przez Plush Abo M, pozdrawiam :)

   • Lis

    Noo na kartę bez kombinacji i najtaniej oprócz swoich nadajników to korzystają z plusa roaming w Europie za friko jak i wszystko za 19,90 w kraju i cza lepiej ?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *