Porównanie ofert

Najtańszy abonament z internetem bez telefonu

Najtańszy abonament z internetem

Najtańszy abonament z internetem bez telefonu

Prawie cała moja aktywność w internecie dzieje się za pomocą mojego smartfona. No, poza pracą oczywiście. Ale maile, informacje, filmy na YouTube – wszystko to przeglądam na telefonie.  Jednak większość tej aktywności dzieje się poprzez sieci Wi-Fi, z których korzystam. I średnio w miesiącu zużywam około 2 GB internetu. Wiem też, że dla wielu nawet 10 GB w 30 dni to żadne wyzwanie. Jednak ja należę do ludzi, którzy z internetu korzystają rozsądnie i nie potrzebują nielimitowanych pakietów, których i tak nigdy nie wykorzystam. Ale mimo to, internet jest mi potrzebny każdego dnia. Dlatego też postanowiłem sprawdzić, jaki jest najtańszy abonament z internetem. Na razie bez telefonu, ponieważ jednak należę do tych, którzy wolą kupić słuchawkę osobno.

Więc jeżeli korzystasz z telefonu tak jak ja, potrzebujesz co najmniej 2 GB internetu (ale duże pakiety nie są dla Ciebie koniecznością), często piszesz SMSy ale MMSy nie są dla Ciebie i dość sporo dzwonisz (cześć Mamo!), no i jak sam tytuł artykułu sugeruje, nie lubisz płacić za abonament 3-cyfrowych kwot,  to zestawienie z tego artykułu jest tym czego szukasz czyli najtańszy abonament z internetem. A jeżeli masz zasadniczo odwrotnie, a do tego chcesz telefonu za 4 tysiące złotych, to możesz poszukać tutaj ;). Kategoria najtańszy abonament z internetem – 0ferty aktualne na dzień 04.12.2017.

Najtańszy abonament z internetem bez telefonu – zestawienie
MiejsceOperatorTaryfaOpłataPakiet DanychWięcej
1.Premium MobileFreedomPL16,70 zł3 GBnajtańszy abonament bez telefonu
2,Virgin MobilePlan 119,00 zł3 GBnajtańszy abonament bez telefonu
3.netia najtańszy internet domowy#DużoSię19,90 zł4 GBnajtańszy abonament bez telefonu
4.Vectra najtańszy internet domowyPlan Bezlimit 5 GB19,90 zł5 GBnajtańszy abonament bez telefonu
5.FM MobileBest MOVE free 19,9019,90 zł5 GBnajtańszy abonament bez telefonu
6.Lajt MobileLajtowy No Limit4 GB LTE19,99 zł4 GBnajtańszy abonament bez telefonu
7.Red Bull MobileRBM Energy z usługą„Miesiąc bez limitów”29,00 zł10 GBnajtańszy abonament bez telefonu
8.Nju MobileWszystko nie więcejniż 29 zł29,00 zł10 GBnajtańszy abonament bez telefonu
9.PlushPlush Abo M20,00 zł3 GBnajtańszy abonament bez telefonu
10.T-mobileT1 na 24 miesiące29,95 zł2 GBnajtańszy abonament bez telefonu
11.FolxSubskrypcja Folx29,99 zł20 GBnajtańszy abonament bez telefonu
12.Bez limitu 29,99 zł29,99 zł2 GBnajtańszy abonament bez telefonu
13.OrangePodstawowy 29,9929,99 zł2 GBnajtańszy abonament bez telefonu
14.PlayStan Nielimitowany Mini30,00 zł5 GBnajtańszy abonament bez telefonu
15.PlusJa+ Abonament 10 GB59,99 zł10 GBnajtańszy abonament bez telefonu

 

Podsumowanie – Najtańszy abonament z internetem

Jak widać powyżej, najtańszy abonament z internetem w rozsądnej ilości oferuje w tej chwili Premium Mobile abonamenty. Jest on o parę złotych tańszy od pozostałych abonamentów poniżej 20 złotych. Premium Mobile to młoda sieć, która funkcjonuje od 2016 roku na polskim rynku, jednak w tym czasie udało jej się mocno wejść na rynek operatorów wirtualnych. Pozostałe oferty w tej grupie oferują trochę więcej internetu,ale dopiero taryfy oscylujące w granicach 30 złotych zapewnią nam warunku typu no limit (darmowe minuty na komórki/tel. stacjonarne; darmowe SMSy i MMSy). Ale i w tym przypadku nie będą to wszystkie z nich. Poza tym w grupie najdroższych wybranych do zestawienia taryf widać duże rozstrzelenie w oferowanym pakiecie danych. Mamy tutaj kilka ofert po 2 GB, mocne 10 GB od Red Bull Mobile i imponujące 20 GB od nowej sieci Folx. Jednak należy pamiętać, że aby móc korzystać z tej ostatniej, musimy dostać specjalne zaproszenie. Także w naszej kategorii najtańszy abonament z internetem jest co wybierać.Wszystko zależy od tego co dla nas jest najważniejsze -decyzje warto przemysleć i podjac indywidualnie jaki będzie najtańszy abonament z internetem. Ponadto ważne bedzie jest ile interntenu potrzebujemy, wiec sam wybierz najtańszy abonament z internetem.

Generalnie, jeśli chodzi o najtańszy abonament z internetem bez telefonu, to mamy tutaj do czynienia z naprawdę wielkim bogactwem wyboru, zarówno pod względem liczby ofert, jak i ich różnorodności. Aczkolwiek myślę, że jest kilka opcji, które dość wyraźnie wybijają się na tle konkurencji. Ale jeżeli sam miałbym wybierać, to pewnie najpierw zadzwoniłbym od Mamy. Dobrze, że mam nielimitowane minuty. Zapraszam więc do indywidulanej decyzji w naszym zestawieniu – najtańszy abonament z internetem bez telefonu.

Sprawdź też najtańszy abonament bez telefonu.