Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

YouTube w tle

Jak odtwarzać YouTube w tle na telefonie?

YouTube w tleYouTube w dzisiejszych czasach stał się tym, czy kiedyś była telewizja. Pewnie często zdarza Wam się włączyć ten serwis tylko po to, aby zapełnić “tło” jakąś muzyką. Ale pewnie nie robicie tego tak często, jakbyście chcieli. A to dlatego, że YouTube nie lubi, kiedy nie korzystamy z jego usług aktywnie. I np. na komórce aplikacja YouTube zatrzyma odtwarzanie, gdy przełączymy się na inną kartę lub zablokujemy wyświetlacz. Dziś pokażę Wam jak odtwarzać YouTube w tle na telefonie. Oby tylko ludzie pracujący w Google tego za szybko nie zdjęli 😉

YouTube w tle telegraficznie

Telegram – aplikacja do komunikacji w stylu Messengera – pozwala bezpośrednio odtwarzać linki z YT bez potrzeby przesyłania ich na inną aplikację. Co ciekawe, minimalizując aplikację, taki plik z tego serwisu dalej będzie grał. Więc wystarczy przesyłać samemu sobie to, czego chcemy słuchać, a YouTube w tle będzie działać. Najlepiej będzie to działać z długimi filmami lub całodobowymi transmisjami.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Jednak takie rozwiązanie nie każdemu będzie pasować, zwłaszcza tym, którzy nie chcą instalować kolejnych aplikacji – chociaż Telegram jest świetnym komunikatorem, który kładzie bardzo duży nacisk na nasząprywatność

Telegram
Telegram
Developer: Unknown
Price: Free

 

Podzielony ekran i YouTube w tle

Drugim rozwiązaniem jest wykorzystanie dzielonegoerkanu, jakiego możemy używać w nowszych smartfonach, jak Galaxy Note 8 czy LG V30. Dzielenie ekranu pozwala w tym przypadku na wrzucenie YouTube’a na jeden z wydzielonych ekranów, w ten sposób możemy jednocześnie słuchać muzyki i robić inne rzeczy na telefonie. Jednak ta opcja jest dość oczywista i nie każdy będzie mógł z niej skorzystać.

YouTube w tle na iPhone’ie

Użytkownicy urządzeń z iOS nie wykorzystają powyższych sztuczek. Jednak korzystając z dodatkowej przeglądarki takiej jak Dolphin, Wychodząc z aplikacji, możemy wznowić odtwarzanie pliku z centrum sterowania iOS. I co ciekawe, podobnie będzie to działać na przeglądarce Google Chorme. Na koniec dwie listy, jak w kilku krokach zapewnić sobie YouTube w tle.

Dolphin Web Browser
Dolphin Web Browser
Developer: MoboTap Inc.
Price: Free+

 

YouTube w tle na Androidzie:

  1. Otwórz www.youtube.com w przeglądarce Chrome.
  2. Wejdź w menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu i zaznacz “Wersja na Komputer”
  3. Znajdź i odtwórz wideo, którego chcesz słuchać.
  4. Jeżeli YouTube będzie chciał przesyłać Ci powiadomienia, wyraź zgodę.
  5. Wyjdź z przeglądarki. Teraz powinieneś być wstanie wznowić odtwarzanie z ekranu blokady.

YouTube w tle na iOS:

  1. Pobierz aplikację Dolphin (jest darmowa)
  2. Otwórz www. youtube.com w tej przeglądarce
  3. Znajdź i odtwórz wideo, którego chcesz słuchać.
  4. Wyjdź z przeglądarki. Teraz powinieneś być wstanie wznowić odtwarzanie z centrum sterowania iOS.

Oczywiście, jak już wspomniałem, Google nie lubi jak korzystamy z YouTube’a bez patrzenia na niego, więc nie zdziwię się, jeżeli szybko pozbędą się tych opcji. Jednak póki co, kot śpi, więc możemy harcować.

Comments

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *