Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Folx

Folx – nowy polski operator wirtualny

Na polskim rynku funkcjonuje ponad 20 operatorów sieci komórkowych. Oczywiście branża ta w naszym kraju zdominowana jest przez czterech każdemu dobrze znanych graczy. I trzeba przyznać, że nie ma mowy o monopolu jeśli chodzi o usługi związane z telefonami komórkowymi. Operatorów jest tak wielu, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ale to nie znaczy, że nie ma miejsca dla nowych MVNO (operatorów wirtualnych). A przynajmniej z takiego założenia wychodzi firma Beta S.A., która właśnie uruchomiła operatora Folx.

Zobacz też: Porównanie najtańszych abonamentów

Folx będzie korzystać z infrastruktury sieci Play, co nie powinno dziwić. Siedziba firmy Beta mieści się pod tym samym adresem, pod którym znajduje się fioletowy operator. Innymi słowy, Folx powstał z inicjatywy osób związanych z firmą P4.

To, co ma wyróżniać nowego operatora, to fakt, że jest to “operator w aplikacji”. Przez aplikację mobilną Folx zakładamy swoje konto, zamawiamy kartę SIM, aktywujemy ją i zarządzamy naszym kontem. W chwili pisania tego artykułu, znaleźliśmy tą aplikację tylko na Google Play, chociaż ma ona być dostępna również na iOS.

Folx
Folx
Developer: FOLX S.A.
Price: Free

Póki co, aby skorzystać z usług tego operatora trzeba otrzymać specjalne zaproszenie – wtedy otrzymujemy 3 miesiące darmowej subskrypcji. Kartę SIM otrzymamy w ciągu kilkudziesieciu minut od jej zamówienia. Na razie jednak można ją zamówić tylko w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu, Warszawie i na terenie konurbacji śląskiej.

Zobacz też: Najtańsze abonamenty rodzinne

Co nam chce dać Folx?

Pierwsza oferta abonamentowa, zaprezentowana przez Flox ma nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy, 20 GB internetu oraz 1,5 GB internetu w Roamingu w UE. Koszt abonamentu to 29,99 zł. Płatność będzie odbywać się tylko poprzez kartę płatniczą, którą będziemy musieli powiązać z aplikacją, co jest bardzo nowoczesnym rozwiązaniem. Poza tym możemy liczyć na system poleceń, każde polecenie kolejnej osoby to kolejny miesiąc bez płacenia abonamentu dla polecającego, jak i osoby, którą polecamy.

Numery w tej sieci będą zaczynać się od cyfr 450. Stronę operatora znajdziecie tutaj, a więcej szczegółów dotyczących cennika, tutaj.

Zobacz też: Domowy internet najtaniej? Porównanie

 

Comments

  • andrzej

    własnie do nich dołączyłem, szybko sprawnie, fajne złote numery do wyboru. Jak ktoś chętny podaję Kod polecający - zaproszenie 06708032, dostajesz darmową subskrypcje - abonament, do końca miesiąca brak opłaty startowej.

  • Kaspeed Kaspeed

    polecający:​68678939 1miesiac za darm​o aktywacja 9,99​ z tym kodem 1mi​esiac darmo. Jedyny uczciwy kod niema kodów na dłuszszy czas.Od 10.01 2018

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *